Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit igazi, oszinte szeretettel/szerelemmel szeretsz, es kepes vagy lemondani rola csakhogy o boldog legyen, massal, elviseled a fajdalmat es meg ezutan is csak erosebbek lesznek az erzeseid, de akkor sem lesztek soha egyutt?

Figyelt kérdés
Kerlek titeket csak normalis valaszokat irjatok. Akikkel esetleg ilyen tortent. A "sosem voltam szerelmes de ha lennek sem lenne viszonzott" valaszoktol kimeljetek.
2014. jún. 6. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretek, akinél van esélyem, mert ő is kedvel engem, vagy szeret, akkor minden áron próbálnám őt boldoggá tenni, vagyis nem kell mással lennie, hogy boldog legyen.

Amennyiben én szeretek valakit, de annál a valakinél nincs esélyem, nem szeret viszont, akkor meg természetes, hogy nem vagyok vele együtt, nem lesz kapcsolat és olyankor ha abszolút nem is látnék esélyt hozzá, akkor elfelejteném és tovább lépnék.

Azért olyan nincs, hogy valakit szeretek, aki viszont szeret és szakítani kéne vele, csak hogy ő boldog legyen. Ha szeretjük egymást, akkor együtt harcolunk és legyőzzük a problémákat. Szóval amiről te beszélsz, az velem nem fordult elő soha és nem is fog.

2014. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ezt már megéltem és gondolom te is, engem ez tett felnőtté.
2014. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Őszintén tudok szeretni.

2. Igen bár szenvedek mint egy kivert kutya de képes vagyok lemondani róla hogy boldog legyen.(ez jelenti azt hogy tényleg szeretem és az ő boldogsága fontosabb mint a sajátomé)

3. Dehogy mással... Ha őszintén szeretek valakit de ő mással van/összejön mással akkor a lehető legrövidebb idő alatt kiírtom magamból ezeket az érzéseket! ergó soha nem lesznek erősebbek az érzéseim.

4. Az érzelmi önkínzás lenne ha lenne valakije én mégis szerelmes lennék belé és ezen nem is szeretnék változtatni.

2014. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy itt mi a kérdés? :D mert én leírtam a véleményemet arról amit írtál de... Hogy soha nem lesztek együtt? ezt nem tudhatod előre!
2014. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En szeretnek vele lenni, de tudom, hogy nem tudnam boldogga tenni. Most nem. Ugy erzem meg varnom kell ra, de mi van ha csak bebeszelem es igazabol sosem leszunk egyutt? :(
2014. jún. 6. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha o nemerez semmi szeretetet, ne bankodj eniatt. Talalsz olyat aki viszo t szeret.
2018. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!