Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban. Mind ketten lovagolunk,szóval elhívtam lovagolni. Minden király volt. Elhívtam pizzázni, de azt mondta filmezés lesz nála és a barátja is ott lesz. Nem tudom, hogy akkor ez most mi mert tisztára az jött le nekem hogy bejövök neki, suliban is tökre mosolyog( nemazzal a mesterkélt vigyorral , hanem ragyog a szeme is) 16/f Hagyjam a francba?
2014. jún. 6. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak barátnak akar, ezért tudatta, hogy fasszija.

Ha továbbra is ragyogni XD fog a szeme akkor nyomulj rá, és dugd meg a lovát te b*rom!

2014. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy lehet szétmenőfélben vannak? Valaki még adjon már választ! Köszi
2014. jún. 6. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha akarsz egy jó barátnőt ne hagyd a francba ,meg ki tudja még mi is lehet ebből .Viszont ha barátja van és ez téged zavar akkor felejtsd el jobb most mint akkor mikor bele vagy zúgva :-)
2014. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) az a gáz hogy már most is belé vagyok zúgva...
2014. jún. 6. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor várd ki mi lesz a dologból .Biztos fogtok még találkozgatni ha igy elment veled pedig pasija van ha egyáltalán van neki .
2014. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!