Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 2 hete költöztünk össze egy panelba a barátnőmmel, és hát ő elég hangos ha tolom :D

Viszont ma a szomszéddal összefutottam és mondta, hogy nem kíváncsiak a magánéletünkre, és attól is félnek hogy a gyerekeik meghalják, így legyünk csendben.

Valamennyire megértem, de mi így szeretjük, ráadásul a barátnőmnek sem mondhatom meg, hogy fogja be.

Eddig koliban toltuk, ott ezzel nem volt gond :D Bunkóság, vagy tehet valamit ha nem változtatunk? Vagy csak féltékeny, hogy neki azt a banyát kell néznie élete végéig, és mi meg fiatalok vagyunk?

Volt valaki hasonló helyzetben? 21F



#szomszéd #kiabálás #Mintha nyúznák
2014. jún. 6. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
párna vagy fogd be a száját :D
2014. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Óóó még párna! Meg ne öljem?
2014. jún. 6. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
ideje felújítani a szobát hangszigeteléssel :D Csináljátok nyugodtan.Mivan majd feljelent hangos szexért?xD
2014. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom, hogy az ajtó elé szarjon, vagy pillcsi ragasztót toljon a kulcsjukba
2014. jún. 6. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
"pillcsi" :D:D:D kicsit homárnak tűnsz inkább a pasid kiadál szerintem :D vagy pont te :D
2014. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!