Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak arra kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak arra kellek neki?

Figyelt kérdés

Két hete ismerem a srácot. Eddig kétszer találkoztunk. Már az első randin nagyon nyomult bár tény hogy nagyon megkívántuk egymást ott helyben ... de megmondtam neki hogy nekem ez így túl gyors lassítsunk legalább egy kicsit..Második randin szintén ugyanúgy nyomult sőt talán még jobban .. folyton benyult a nacimba előről is hátulról .. próbáltam leállítani de újra próbálkozott...mind a két alkalommal már az első hosszabb szenvedélyesebb csóktól felállt neki , és folyton odahúzta a kezem ..

Tény hogy én is valamilyen szinten kívánom őt de nekem gyors , és nem érti meg pedig már sokszor mondtam neki . De emelett nagyon kedves, aranyos folyton dícsér. És még valami ... igazából alig tudok róla valamit.. oké 2 hete ismerem .. de bármiről kérdezem család, munka , hobbi... valahogy terel és nem válaszol... nemértem ...

én 18/L ő 23/F



2014. jún. 6. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexre kellesz neki, semmi másra :)
2014. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű jelei, hogy csak meg akar fektetni. Akaratos, nem szeretne magáról közelebbi dolgokat megosztani.
2014. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen csak dugni akar veled.
2014. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valamiért én is így érzem... sajnos :/ akkor felesleges hogy újra találkozzak vele nem ?
2014. jún. 6. 19:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha kívánod használd ki a lehetőséget. De ez esetben védekezz és készülj hogy nem lesz tovább
2014. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagy a fenébe, tuti, hogy csak arra kellesz neki a leírt viselkedése alapján. Ha nagyon kívánod őt, és nem zavar Téged, hogy csak egy kaland lesz, akkor találkozhatsz vele, a ti dolgotok. De ha nem hajlasz így a dologra, akkor tényleg hagyjad.
2014. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
** hagyd
2014. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Nem hiszem hogy bele megyek , akkor csak jobban kötődnék hozzá... azt meg nem szeretnék
2014. jún. 6. 21:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy logikus válasz egy nőtől. Elég meglepő. :D
2014. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyon vonzó szép csaj lehetsz aki mellett nem lehet csak ugy megmaradni :)


Szerintem előre nem lehet tudni ,hogy most egy kalandot akar csak v komolyabbat.

2014. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!