Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában idegesít a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában idegesít a barátom, és nagyon megtudok rá haragudni. Lehet, hogy már nem szeretem?

Figyelt kérdés

Nos távkapcsolatban élünk, nem vagyunk együtt túl sokat, de minden nap beszélünk. Amikor együtt vagyunk minden szuper, de a virtuális kapcsolatunk mostanában nem akar működni. Egyre többet veszekszünk és kezd idegesítő lenni. Fel tudok háborodni minden kis hibáján és a nagyobbaknál órákig haragszom rá. Eddig eszembe sem jutott, hogy nem szeretem, de rákérdezett és most elgondolkodtam.

1 éve vagyunk együtt és nem tudnám elképzelni azt, hogy szakítsunk, de közbe lehet már nem is szeretem.

Mi a véleményetek, tapasztalatotok? 19L


2014. jún. 6. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

milyen sűrűn vagytok együtt?

csakmert könnyen elképzelhető, hogy ennek hiánya miatt romlik a kapcsolat, ez nem újdonság

a mindennapi beszélgetés nem helyettesíti a személyes találkozást

különben is, ha már felteszed magadnak ezt a kérdést, akkor ott már valami nagyon nem klappol

2014. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálam ezt jelentette.
2014. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mikor hogy sikerül, de van, hogy csak havonta :/

Elég nehezen viselem egyébként, a távkapcsolat nem nekem való.

2014. jún. 6. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:

havonta egyszer???

hát akkor mi a kérdés?

az a nagy helyzet, hogy elkezdtél belőle kiábrándulni, a távolság megöli a kapcsolatokat

hogy ő hogy van vele azt nem tudom de előbb utóbb nála is beindul ez a folyamat

vagy megoldjátok hogy többet találkozzatok vagy szakítotok

gondolom te is érzed, hogy ezt így kár tovább folytatni

2014. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De elveszíteni sem akarom:( ő az első igazi szerelmem és nem tudom, hogy bírnám ki ha már nincs velem.
2014. jún. 7. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!