Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy valakiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakiről biztosan tudtátok, hogy nem érdemes vele lennetek, mégsem múltak el teljesen az érzéseitek felé?

Figyelt kérdés

Se emberileg, se logikusan végiggondolva nem lenne közös jövőtök, nem lenne értelme, de még csak nem is viszonoz semmit az érzésekből, de a "bánásmódból" sem...


Mit lehet ilyenkor tenni?


2014. jún. 6. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj az eszedre hallgatni, elfelejteni az illetőt és megőrizni a büszkeséged. Én is ilyen helyzetben voltam / vagyok is még (bár magamnak fáj a legjobban bevallani).
2014. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Ilyenkor meg kell vizsgálni önmagadat. Nem önzőség az, ha elengedsz mindent és mindenkit, ami/aki nem tesz boldoggá vagy nem tesz a javadra.

Ez az önbecsülésre és önmagad szeretetére irányul vissza. Önmagunkat szeretni és önmagunkkal jól bánni nem mindenkinek jön természetesen, és nagyon sok kívülállónak szúrja is a szemét.

A kérdés az: becsülöd-e magad annyira, hogy elengedd azt, aki folyton csak bánt, vagy aki nem viszonozza az érzéseidet és ezzel neked fájdalmat okoz?

2014. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem. :) De a bizalmamat eljátszotta, így azt sem tudom elhinni, hogy szeret még, bár minden szavát kétségbe vonom. Elég rossz, mert legbelül még mindig szeretem. De erősnek kell lenni. :) Több negatívum, mint a pozitív érzés.
2014. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, elmehet az ilyen a fenébe. Nem győztem magam összekanalazni, tetejébe visszagondolva egy ilyen értéktelen, sz...házi miatt...
2014. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
El kell engedni őt, nagyon nehéz, én is tudom, hisz ilyen helyzetben vagyok. A fájdalom, amit okoz, amiről talán ő nem is tud, nem helyén való. El kell varrni minden szálat,ami hozzá vezet,még nem vagy olyan erős,hogy már ne érdekeljen. Nem tudom hogyan,még nem sikerült rájönni, talán jönnie kell valakinek az életedben helyette.
2014. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát a viszonzási kérdésen kívül minden stimmel a helyzetemmel. És hogy mit lehet tenni? Őszinte leszek - vagy kiiktatod teljesen az életedből, vagy úgy teszel, mint én: szenvedve szereted őt, mert már attól néha boldog vagy, ha érezhetsz iránta. Ez a legszarabb felállás. Ha viszont egyáltalán nem viszonozza az érzelmeidet, akkor szerintem érdemesebb lenne minden kapcsolatot megszakítanod vele...
2014. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!