Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a helyzet? Vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyzet? Vélemények?

Figyelt kérdés
előre is bocsánat,ha hosszú leszek.az a helyzet,hogy 2 hónapja ért véget a kapcsolatom az exemmel.azt nem írnám le miért,de nyomós ok volt rá.a szakítást követően folyamatosan veszekedtünk,martuk egymást.aztán következett egy olyan időszak,hogy nem is beszéltünk,semmilyen formában nem tartottuk a kapcsolatot.aztán újra elkezdtünk beszélgetni,és egyszer megtörtént a dolod,lefeküdtünk egymással.és ez rendszeressé vált,minden hétvégén együtt vagyunk.párkapcsolat nincsen köztünk,csak szex kapcsolat.békülésről nem igazán volt szó.én olyan jeleket tapasztalok rajta,hogy nem vagyok közömbös neki,és még neki is vannak érzései irántam(én még nagyon szeretem őt).szex közben nagyon odaadó,rendszeresen beszélünk.hazaér munkából,legyen az reggel,éjszaka,egyből ír.pár nappal ezelőtt bevallotta,hogy hiányzom neki.szerintetek elképzelhető,hogy még ő is szeret engem?csak őszinte válaszokat várok.hogyan tudnám elérni,hogy újra kapcsolatot akarjon?nem tinik vagyunk,mindketten harmincasok...válaszokat előre is köszönöm.
2014. jún. 6. 22:06
 1/4 anonim válasza:
Szerintem elkepzelheto hogy szeret de ha bizonytalan vagy akkor beszeld meg vele kerdezd meg hogy o viszont szeret-e.. de szerintem igen:))
2014. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyszer volt egy olyan kijelentésem felé,hogy én nem tudok olyan hamar túllépni,mint ő.erre azt válaszolta,hogy azért mert nem mondja,az nem azt jelenti,hogy ő már túllépett.az a baj,hogy ő a kapcsolatunk alatt sem tudta nagyon kimutatni,és mondani,hogy szeret.
2014. jún. 6. 22:11
 3/4 anonim válasza:
Hat igen eleg furcsa helyzet ez... akkor viszont lehet hogy hagyni kene ezt... ha bizonytalan vagy az jelent valamit, gondolom nem ok nelkul.. ez mar csak rajtatok mulik. De azert sok sikert nektek:)
2014. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2014. jún. 7. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!