Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal már nem vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal már nem vagyunk a régiek?

Figyelt kérdés
Az elején szenvedélyesen szerettük egymást,megőrültünk egymásért. Csak sajnos mostmár a szürke hétköznapok rabjai lettünk,van hogy nem is beszélgetünk rendesen,mondjuk az tény hogy mindig kitaláljuk egymás gondolatait és szavak nélkül is tudjuk mit akar a másik. A szexnél még mindig ugyanolyan vadak vagyunk mint annó,ha elfog minket az érzés,a szex jobb mint valaha. De mégis,valami megváltozott,már nem őrültködünk annyit és mivel a hobbiaink teljesen különböznek és a munkánk is,ezért mind a ketten a saját dolgainkkal törődünk :/ tudom normális dolog ez,de néha csak leülnék mellé és órákig dumálnék vele,mint régen,de ő nem vevő rá.Ő inkább a tettek embere,nem szereti a sok locsi-fecsit,viszont néha csak ez kéne,viszont szerinte fölösleges az a sok hülyeség,amit felhozok,de amikor én csak próbálom megtalálni azt a témát,amelyiknél szívesen leragadna és lenne egy két gondolata,hozzáfűznivalója.Szeretem,de ilyenkor sokszor unatkozom mellette,talán én volnék gyerekes?
2014. jún. 6. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért mert nincs miről beszélnetek. Ha közös lenne az érdeklődési körötök a hobbitok akkor lenne közös téma, de mivel ilyen nincs így ez is kimarad.

Jobban ki kéne mozdulni kirándulni, új dolgokat látni, hogy lehessen miről beszélni.

2014. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
írd le hogy ismerted meg,és miért szerettél bele, úgy jobban képben leszünk,hogy mit tegyél.
2014. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!