Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy srác,életem szerelme. 10 hónapig jártunk,nagyon szerettük egymást,boldogunk voltunk,de ő új suliba ment megváltozott,a kapcsolatunk pedig kezdett tönkremenni,úgyhogy szakítottam vele. Azóta már volt egy barátom,de őt csak arra használtam,hogy elfelejtsem őt. De nem sikerült. Már újra beszélő viszonyban vagyunk,találkoztunk is egyszer és sokat beszéltünk. Azt mondta,hogy kellek neki és folyton ilyen megjegyzései vannak. A legjobb barátjának viszont folyton olyanokat mond,hogy nem kell neki barátnő és hogy már nem érdeklem. Most mit érez?
2014. jún. 6. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
hát én nem hazudok a legjobb barátomnak de ő lehet azt teszi, lehet épp a büszkesége miatt mondja ezt, hogy ne tudja a barátja hogy mennyire szeret mert szerinte gáz lehet
2014. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!