Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés

Egy albérletben lakok haverommal, és tegnap becsajozott én itthon voltam, még ébren, és feljött a csaj barátnője is akivel én "foglalkoztam". Nekem van lassan egy éve barátnőm, és havernak sokat segítek csajozni, mert könnyebb ha ketten vagyunk, régen én is eléggé űztem az ipart ami miatt barátnőm féltékeny is.

Nade feljött a csajokkal és ők elvonultak, én meg elvoltam a másik csajjal kajáltunk, cigiztünk fülhalgatóval nyomattuk a silent discot, és tök jól elbeszélgettünk. Mondtam a csajnak hogy van barátnőm viszont amikor elmentem zuhanyozni, egy szál tangában fekündt az ágyamban, én mondtam hogy szeretem a csajom és nem csalnám meg, felöltözött, még dumáltunk aztán kijöttek haverék, és lassan le is léptek. Ezt ma elmondtam a barátnőmnek, (én hülye) és elkezdett veszekedni, meg hisztizett, és nem hisz nekem szakítani akar...

Próbálok írogatni neki, de nem tudom mit tegyek. Meg fog bocsátani?



2014. jún. 6. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem csaltad meg, akkor mi a gond? :D nők..
2014. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenységi roham. A lényeged hangsúlyozd: Megtehetted volna mégse tetted és tanúd is van rá.
2014. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd megenyhül csak most eléggé fel van dúlva mert nem lát a tangás lányon túl. Úgysem hagy el mert akkor egész életében magát ostorozná a hülyesége miatt, hogy volt egy fiúja aki ellenállt a kísértésnek és pont ezért dobta ki.
2014. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:( Olyanokat mond, hogy ha mégsem volt semmi, akkor sem kellett volna beengednem a szobába, meg dumálni vele...

Jó mondjuk előző barátnőmet megcsaltam többször is, és ő tud róla, de akkor is. Könyörögjek vagy mi?

Arra én is gondoltam, hogy kérdezze meg a csajtól, de nem biztos hogy bele kéne vonni őt is

2014. jún. 6. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden tiszteletem a tiéd ;)


Próbáld személyesen megbeszélni vele.

2014. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy ha tényleg megtetted volna, ezt miért mesélted volna el neki. Nem lett volna kötelező, de mivel te szereted és tiszteled őt, úgy gondoltad nem akarsz előle elhallgatni semmit és a továbbiakban sem tervezel semmiben sem hazudni neki.

Ha pedig ez nem működik, talán egy kis gyerekes "akkor én is megsértődöm" dolog beválhat. Végül is tényleg nincs semmi, amiért neked bocsánatot kellene kérned, ő viszont durván megbánthatott azzal, hogy ennyire nem bízik benned.

2014. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!