Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek összejön egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek összejön egyszer a szerelem? Tényleg "minden zsáknak megvan a maga foltja"?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem hogy huszonéves lányként sose fogom megtalálni az igazit :( Elnézve a tizenéveseket én már elég öreg vagyok ehhez, az én koromban már valami stabil kapcsolatban kellene élnem, és gyerekeket tervezni. De ettől nagyon messze vagyok. :( És nehezíti a dolgom hogy lehet hogy bi vagyok.. de az még nem tuti.

Itt is megtalálta már mindenki a párját? Csak én lennék nyomi? :(


2014. jún. 6. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jön össze mindenkinek.
2014. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is nyomi vagyok, akkor, bár fiatalabb, mint te. Engem még nem szeretett még úgy senki, vagy csak nem tudtam róla.. Egyszer biztosan találunk majd valakit :)
2014. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj minek tervezgetnél gyereket az uncsi volna 20 évesen!

Még fiatal vagy nagyon! Hány bombanőt látok én szingliként...csupán annyit jelent, hogy megvárod az értelmes fiút!

2014. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én meg alacsony, ropi fiúként minden lány szemében ronda vagyok tudomásom szerint, igazából én már nem hiszem, hogy valaha is vonzódna hozzám egy lány is, azon filózok, hogy igen elkezdek prostizni
2014. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Majd ha úgy közeledsz a 30-hoz, mint én és volt már pár kegyetlenül szar kapcsolatod, akkor írhatod ezt.


Addig, amíg ez nem történik meg, nem szabad feladni a reményt.


A biszexualitás meg azért zavart be nálad, mert nem találsz normális fiút, aki megfogna téged. Valamilyen szinten ez talán természetes is.


(Nem vagy nyomi ;) )

2014. jún. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek sikerül sajnos megtalálni az igazit, mert nagyon nehéz....de ha kitartó vagy, és teszel az ügy érdekében, akkor sikerülni fog. Nekem 5 évig tartott megtalálni. 24 éves voltam amikor összejöttünk. A napokban ünnepeltük a 4. évfordulónkat, és boldog házasok vagyunk 2,5 éve.
2014. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy ostoba közhely, amit főleg az ostoba párkapcsolati trollok mantráznak.

Egyáltalán nem garantált a dolog, sokkal valószínűbb az hogy nem jön össze.

2014. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

25 évesen én is ugyanezt érzem, nőként de részbe ez amiatt van hogy mivel már nem kalandra vágyunk és elég érettek vagyunk egy komoly kapcsolatra mi már nem kalandot keresünk hanem társat. És emiatt lehet az hogy nem esel szerelembe egy könnyen sőt igen csak megválogatod a magadnak valót. Én is próbáltam magam erőltetni hogy érezzek egy két férfi iránt de nem ment, egyszerűen nem jöttek be nekem és nem láttam bennük a védelmező "apát" :D

Nehezebb lesz találni szerelmet az biztos. Én nem bántam meg hogy nem jöttem össze azzal a 2-3 férfival :).

2014. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
védelmező apát arra értsd hogy ha egyszer lesz gyereked akkor neki lesz az apja :D. ***utolsó voltam.
2014. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!