Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a sex?

Figyelt kérdés
A párommal már egy ideje együtt vagyunk de amikor sexre kerül a sor és berakja nekem és ki be jár bennem akkor le kell állítsam mert nagyon fáj. De amikor ujjaz vagy ilyesmi akkor is néha szokott de csak ha egy bizonyos helyen. És amikor együtt vagyunk mindig be vagyok nedvesedve eléggé meg fel is vagyok izgulva. Mi lehet? :( Normális válaszokat szeretnék :)
2014. jún. 6. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

sex???

talán menj el orvoshoz, bármi lehet...

aztán ha már elmentél otthonról nézz el egy nyelvtantanárhoz is ;)

2014. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

- sebes

- lelki okok

- fertőzés


ha fáj, nem hiába fáj. ne hagyjátok annyiba

2014. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
belül van a gáz, doki
2014. jún. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26 vagyok, tapasztaltam már egy-két dolgot, és saját magamból kiindulva azt tudom mondani, hogy nem feltétlenül kell rögtön megijedni...nálam a mai napig az van, hogy az első behatolásnál érzek egy kis feszítő fájdalmat (persze ez a pénisz méretétől is függ, hogy mennyire intenzíven érzem ezt) aztán néhány mozdulat után kitágulok annyira, amennyire szükséges a péniszhez mérten, és elmúlik a fájdalom...és ez nekem sem azért van, mert nem lennék kellőképpen felizgulva...de ha neked nem múlik el, és folyamatos fájdalmat érzel, és kimondottan csak egy pontban, akkor érdemes felkeresned egy normális nőgyógyászt!
2014. jún. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!