Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy az érzés kölcsönös?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel jóban vagyok. Mondta, hogy többet érez irántam, mint barátság, vagyis bejövök neki. Ő is tetszik nekem. Hogy mondjam el neki?
2014. jún. 7. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, Te is tetszel nekem.
2014. jún. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem hivd el sétálni tehát ne moziba..mert ott nem tudtok beszélgetni. Én nem is beülős helyet javasolnék a séta a legjobb szerintem közben mindent megtudtok beszélni ;)
2014. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Végy egy nagy levegőt és egyszerűen mondd el!

Nem kell nagy hűhót csapni körülötte, hiszen ha tényleg kölcsönös az érzés, így is úgy is romantikus lesz.

Ha már úgyis tudod, tetszel neki, nyert ügyed van, ő is elszánta magát a nagy lépésre és megnyílt előtted, gondolj bele, neki még nehezebb volt a helyzete, hiszen egyáltalán nem tudta, te érzel-e iránta bármit is.

Csak bátran! :)

2014. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hívd el valahová, ahol kettesben lehettek. Üljetek le közel egymáshoz, nézz a szemébe és mondd neki meg, hogy te is többet érzel iránta, megfogod a kezét és megcsókolod. Valószínűleg nem fogja elhúzni a fejét, ha az érzés kölcsönös:)

De ha már a lány vallotta be legelőször, akkor kár aggódni, mert szinte zöld utat adott hozzád:)

2014. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nadga válasza:

szerintem is, hívd el sétálni, aztán séta közben mondd el neki. ha már ő bevallotta, hogy tetszel neki, akkor nincs mitől félned, visszautasítani biztos nem fog.

viszont ne habozz, minél előbb mondd el neki, mert ha túl sokat vársz, abból baj lehet.

2014. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!