Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az ilyen nők szerencsése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen nők szerencsések párkapcsolat kialakításában?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 7. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelettel kérdezem, ez a nő hol szerencsés? Egy IQ 0 agresszív állattal jött össze, valószínűleg pénzért
2014. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most én nem Aurelióra értem. Ha nem hogy az ilyen kis k..vák minden pasit megkapnak.
2014. jún. 7. 12:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert kis k***@k. Könnyen kaphatóak, ezért mindenki, de szó szerint mindenki bepróbálkozik náluk. Így persze válogatni is könnyű nekik. Te nem adod magad ilyen könnyen - és ne is add magad! - ezért neked kevesebb férfi jut, és nehezebb válogatni is közülük, de pont ez a lényeg, mert neked férfiak jutnak, nála meg a sok pasikával együtt a hulladék is bepróbálkozik. Minél igényesebb vagy, annál igényesebb férfiak kezdeményeznek nálad, és lehet, hogy csak nagy ritkán, de az minőségi férfi lesz, nem egy záptojás.
2014. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak hogy már az első éjszaka együtt aludtak, akkor ezek szerint nem éri meg tisztességesnek lenni?
2014. jún. 7. 12:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Olvasd már el még egyszer, hogy mit írtam...

Persze a válasz attól is függ, hogy minőségi férfiak kellenek-e neked vagy a kis köcsögök.

2014. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem férfiak kellenek. Csak valamikor ők is ilyen nőcskék társaságát keresik.
2014. jún. 7. 13:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor ők nem minőségi férfiak.
2014. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is azt vettem észre,hogy szinte az összes pasinak az ilyen qrvák kellenek!De amúgy én nem tartom éppen szerencsésnek ezeket a lotyókat.
2014. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát, nem bírtam végignézni a videót. Nem nézek egyáltalán tévét és már tudom, hogy miért...


Neked pedig kérdező, súlyos problémák vannak az értékrendeddel, ha ez miatt irigykedsz erre a Zsófira.


(Na remélem, hogy a reklámadóval vége lesz az ilyen trash műsoroknak)

2014. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de aki egy valóságshow szereplő aktuális csaját "szerencsésnek" tartja, annál komoly gondok vannak.


Sőt, nálam már az is elég nagy mínusz ismerkedésnél, ha valaki ilyen hulladék műsorokkal pazarol el órákat az életéből.


A csajt nem tudom véleményezni, mert 0:44-nél tovább nem bírtam megnézni a linkelt videót. A srác iszonyat primitív. Gondolom, a csaj is, ha ez jön be neki. És jó eséllyel te is Kérdező, ha ez foglalkoztat téged...


26F

2014. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!