Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltiltotta tőlem. Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltiltotta tőlem. Tényleg jogosan?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom. 15 éve ismerjük egymást. Tiniként ismerkedtünk meg, és azóta is barátok vagyunk. Én 29N, ő 32F. Soha nem léptük túl a barátság határát, de még csak vonzalmat sem éreztünk egymás iránt. Én már férjnél vagyok, van egy kislányom is. A barátom nemrég vált el, most randizgat mindenféle nőkkel. Valamelyik nap felhívtam, hogy megkérdezzem, mi újság vele, hogy van. Általában havonta 1-2 alkalommal szoktunk beszélgetni telefonon, amióta kislányom van, kicsit kevesebb az időm.

Furcsa volt, hogy kissé rideg volt a telefonban, megkérdeztem az okát.


Majdnem dobtam egy hátast a válaszától.


Megkért, hogy ne hívjam fel többet és ne írjak neki emailt, mert a barátnőjét zavarja, hogy mi jó barátok vagyunk. ???? Megtudtam, hogy ezzel a lánnyal 4 hete(!!) van együtt, és a lány meglátta az egyik e-mailem, amiben azt írtam a levél végére, hogy "puszi", és teljesen kiakadt. Követelte, hogy szakítsa meg velem a kapcsolatot, a barátom pedig azt mondta a telefonban, hogy "értsem meg", neki élni kell a saját életét, és ez a lány nem akarja, hogy velem tartsa a kapcsolatot.


Egy éve halt meg az apukája, rá egy héttel a nagymamája. Én voltam mellette akkor, én segítettem mindent intézni neki. Most pedig hirtelen képes lenne elfelejteni és egyszerűen kitörölni engem az életéből. Mondom még egyszer: pusztán baráti a kapcsolatunk, sem az ő, sem az én részemről még csak fel sem merült ennél több sosem.


Tényleg ennyire veszélyes vagyok?

Nagyon fáj és rosszul esik, hogy egy alig egy hónapja ismert lány miatt meg akarja szakítani velem a barátságot.


2014. jún. 7. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

nem jogos

egy 15 éves barátságnak nem kéne ilyen miatt megszakadnia

valószínűleg úgy érzi, hogy 32 évesen már kéne egy komoly kapcsolat és csak amiatt volt hajlandó rá

nem mintha így jogos lenne (hiszen te nem tettél semmi rosszat), de sajnos ha nem változik a véleménye idővel, nem sokat tudsz tenni

2014. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez szimplán szánalmas, jogos, nem jogos...


ha akarom, akkor hagyom magam eltiltani vagy elküldöm az illetőt a 3,14csába

2014. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen helyzetben... nagyon fájt, és sz...r volt. A mostani haverjaim nőivel meg jóban vagyok. :) Egyszerűen nem lehet senkinek sem ilyesmit megtiltani..
2014. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a lányra haragszom, hanem az ezek szerint csak 'volt' barátomra. Hogy ilyen könnyen átlépett rajtam, az épp aktuális p*nci kedvéért.
2014. jún. 7. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaa, értelek:( Nagyon gáz az ilyen :(
2014. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!