Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek/mit érzek? (hosszú)

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, a volt barátom szakított velem 13 éves ő, most azt mondja hibázott nem kellett volna...ő még szeret (én is őt) de idő közben meg ismertem egy 15 éves fiút egy suliba járunk még...nagyon helyes cuki azt mondta szeretne velem járni de ott van a másik srác is áááá....össze vagyok zavarodva (értelmes válaszokat várok)
2014. jún. 7. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
olyan hosszú ez mint az elkövetkezendő kapcsolataid :D , hallgass a szívedre és ugy dönts
2014. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem a 13 évessel kéne összejönnöd, mert azért egy 15 éves már sokkal másképp működik mint egy 12 éves, és lehet jobban járnál egy korban közelebb álló fiúval, de ahogy érzed
2014. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát igen, csak attól félek szakítana újra:/...
2014. jún. 7. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy 12 éves lány ne gyakorin várja a választ hogy mégis melyiket válassza istenem.. de ha már kiírtad.. Hallgass a szívedre, ne morfondírozz azon hogy megint szakít. Ha meg tényleg szakít megint akkor otthagyhatod a fenébe tényleg, de az biztos, hogy egy esélyt adhattok még egymásnak. Tehát szerintem a 13 évest, korban is passzol hozzád, szerintem ezt próbáld meg.

U.I: Annyira bírom ezeket a 12 éves nagy szerelmeket :D

2014. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) hát igen ilyen a gyerekszerelem:3
2014. jún. 7. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Igazából azt tanácsos választanod,akihez jobban húz a szíved.Egyébként a 13 éve szerintem is jobban illik hozzád korban,gondolkodásban.
2014. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kellett volna elhízni aranyom...mindig csak a 7days, nem lesz ez így jó...
2014. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 válaszóló: igen de én mind2 szeretem "úgy" a 1 évessel már jártam...szakított velem most újra akkar de félek újra szakítana....a 15 éves nagyon cuki törődik velem...a gondolkodásunk egy:D ahjjj nem tudom :'(
2014. jún. 19. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!