Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik es lehet hogy en képzelek bele túl sokat de nagyon kedves velem. Néha túl kedves. Megcsokolt egyszer de azt mondta hogy csak baratok vagyunk. Mikor azt mondom neki hogy szeretem akkor mindig mosolyog es azt mondja aranyos vagyok es o is szeret engem. De o szerintem azt hiszi hogy csak barátságbol mondom. Mert en ilyen közvetlen es elég ragaszkodó típus vagyok tehát gondolom azt hiszi hogy csak barátságbol mondom. Lehet hogy azert ilyen mert többet akar azert Ilyen cuki velem csak nem meri mondani?

Azt hogy megkérdezzem meg nem jon szoba mert akkor levágná hogy bejön nekem.


2014. jún. 7. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem te is jössz neki :)
2014. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!