Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő egy ilyen férfivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő egy ilyen férfivel?

Figyelt kérdés
Nos, nyilván minden férfi megnéz más nőket is az utcán, hiába van párkapcsolata. Mi van akkor, ha pofátlan módon akkor sem zavartatja magát, ha ott a párja és tök nyugodtan felejti rajta a szemét más nőkön. Úgy gondolja, hogy nincs ebben semmi rossz, mert az a férfi aki nem nézi meg a nőket, az b*uzi... Lányok ti csináltok ebből problémát? Pasik, ti nem tartjátok bunkó dolognak aközben nézegetni más nőket, hogy a párotok ott áll mellettetek és netán rosszul esik neki?
2014. jún. 7. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem viselném el.

Ez nagyon pofátlan dolog!!

2014. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Én konkrétan akkor sem nagyon szoktam más nőket nézegetni, ha nincs mellettem a párom. Bunkó dolognak tartom.
2014. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem azzal van baj,hogy nézi őket hanem azzal, ha feltűnően csinálja ezt.Nem mehet becsukott szemmel,szóval azért nézni hadd nézzen már,de ha kapcsolata van ne nézegesse nagyon feltűnően,csak nagyon szolidan.

Ha nem szolidan csinálja,hanem pofátlanul akkor kuka...

2014. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én tuti nem néznék másokat ha a barátnőm is velem van, vagy ha mégis akkor legfeljebb csak egy pillanatra a szemem sarkából de annyira azért tekintettel lennék a barátnőmre hogy legalább ő ne lássa :D


25/F

2014. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyok ott, nézhet (csak nézhet) bármi nőt. De ha ott vagyok, akkor engem nézzen, mert ha mást néz, akkor mehet és megdughatja azt a másikat, én pedig pápát mondok.

Ne legyél hülye, ne hagyd magad megalázni.

2014. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Női terror level 90 ----> Már nézni sem szabad.
2014. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"mert az a férfi aki nem nézi meg a nőket, az b*uzi.."


Nem akarsz egy értelmesebb férfit keresni? Nem hiszem, hogy ez jó irányba változna az évek folyamán.

2014. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
Azt nézeget akit akar de diszkréten.
2014. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én anno szóltam a barátomnak, hogy ha velem van, ne nézzen feltűnően más nőket, mert zavar és mert megalázó érzés. ha nincs velem, nézze meg, nem tilthatom meg, hogy mit tegyen. de ha ott vagyok, rám való tekintettel ne tegye, mert megalázó.
2014. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor.ha nezi.beszolnek.h hu de megb.sznam. hetero vagyok tobbnyire. Szivatasbol mondanam. Hha bunkozim.akkor odamennek a csajhoz es felszednem magamnak. Valahogy eddig nem kellett ezt eljatszanom.23/l
2014. jún. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!