Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak a csajomrol meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak a csajomrol meg a legjobb barátnojérol?

Figyelt kérdés

nos az egész ugy van hogy kozépsuliba megismerkedtem egy lánnyal...évfolyamtársak vagyunk (hívjuk szoszinek)..joba lettunk elkeztunk egyut kijárni ugy bandába...de 3 honapja át jott a sulinkra a legjobb barátnoje(hívjuk barnának) és megtetszettem neki és a szoszi eldontotte hogy osszehoz vele...ami sikerult is neki de én inkabb a szoszivel jártam volna de tudom hogy milyen magasra teszi a mércét a pasik terén ezért soha nem montam senkinek se...

de a lényeg...mindig is tudtam hogy ez a két csaj megérik a pénzuket de hogy ennyire...

hétvégen házibulizunk...jol éreztuk magunkat a barna tobbet smárolt a szoszivel mint velem...tiszta lezbi showt nyomattam ott elottunk...a szoszi azt osszes fiuval aki ott volt rajtam kivul smárolt...es kiderult hogy a csajom is ... (3fiu volt...én és a 2 legjobb baratom,persze a 2 lány joba van veluk ami nem zavar) de a csajom a legjobb barátommal smárolt...

és én egyenlore nem akarok vele lefekudni és a suliba mindenkinek azt beszélik a legjobb bárátnojevel hogy én egy akkora beszari vagyok hogy nem merem megb@aszni...mer a szoszit az egy meno csaj a suliba

MOst errol mit gondoljak? mit gondolnátok tik?


csak komoly valaszokat!!


2014. jún. 7. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Helyesírás fail

Amúgy azok a csajok rifkék, és valószínűleg meg is csalna... de szerintem nem baj, ha nem akarsz lefeküdni vele, nem kell elhamarkodni semmit:)

2014. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kislanyok meg es eretlenek azt hiszik meno amit caibalnal hagyd a pi csaba mind a kettot. Gusztustalan h egy hazibuliba mindenkivel smarolnak jajj -.-
2014. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én hármasban csinálnám velük, és akció előtt minimum negyed órás leszbishowt kérnék tőlük
2014. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a szinvonal nagyon szánalmas, akkor van két csaj aki össze-vissza kavar és akkor te azt nevezed ebből a körből a barátnődnek, aki végülis nem is tetszik és még nem is egy rendes normális lány.. valahol gondolom érzed a lelked mélyén, hogy ez nagyon gáz. Inkább valami normális csajt nem tudnál találni, akivel tisztelitek annyira egymást, hogyha együtt jártok akkor együtt is vagytok és közelebb kerülhettek érzelmileg, nem ennyire sivár az egész..ez annyira éretlen, olyan bulizos. Ne feküdj vele le, legyél igényesebb, és csak abban a szük agyament körben menők csak, egy normálisabb társaságba be sem engednék őket. 21L
2014. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tehát ha jól értem ebből a helyesírási atomkatasztrófából, középsulis létetekre ott tartotok, hogy mindenki smárol mindenkivel, meg kéne dugnod legalább az egyiket, de zavar, hogy ribänc meg amúgy is a másik ribäncot akarod megdugni, akit nem ribinek hívunk, hanem menőnek. nagyon elszomorító ez a színvonal... és ti lesztek majd a jövő adófizető polgárai? ja, és még gondolom fizetősön lenyomtok egy egyetemet is, mi? a szöszi majd megy kommunikáció és médiatudományra, a barna majd megy andragógiára, amiről felvételi előttig azt hiszi, hogy nemi betegség. a két srác megy rekreációra, te meg intézményi kommunikátornak. édesmáriám.
2014. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit... ezek vagytok ti. Ennyi.
2014. jún. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!