Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

17 leszek lassan, 163 cm vagyok és kb. 68 kiló.

Fogytam már 15 kilót, még 15-öt akarok, de úgy érzem, hogy soha nem lesz senkim.


Amúgy arányosan oszlanak el rajtam a + kilók szerencsére, előnyösen öltözködöm, és állítólag szép arcom van (orvos, tanár, gyerek is mondta már), még se volt soha senkim.

Csókolózni csókolóztam már persze, meg voltak olyanok, akiknek bejöttem, de ennyi.

Pedig volt amelyik tényleg 10/10-es srác volt külsőre és belsőre is, csak én nem hittem el, hogy neki tényleg én kellek, ezért nem lett semmi.


Amúgy nem vagyok könnyű eset. Elég nehezen engedek embereket magamhoz, makacs vagyok, sokszor előbb mondok ki dolgokat, mint ahogyan átgondolnám, az emberek szerint tipikusan az a 'lázadó' típus vagyok, sokszor bántom meg azokat, akik közelebb akarnak hozzám kerülni, tudom, hogy kit mivel lehet a legkönnyebben felidegesíteni, ha ideges vagyok akkor sokszor másokkal gonoszkodom, alapból nyugodt vagyok, bár néha kicsit hisztis.


Szerintetek se lesz soha senkim?


2014. jún. 7. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani csak nem értem mit vársz :(

Nap mint nap van ilyen kérdés, és ezen csak te tudsz változtatni.


Elvileg mindenkinek van egy párja valahol... bár őszintén én se hiszek ebben a hülyeségben.

2014. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mér ne lenne? amúgy a magasság, súly, ezek általában hanyagolhatók, csak víziló ne légy :)
2014. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Leírod hogy csókolóztál meg nyomultak rad...


OLVASD MÁ' VISSZA A KÉRDÉST!


Amúgy ameddig "lázadás" címén köcsögösködsz masokkal,tényleg nem lesz.

18/F

2014. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10 évvel vagyok idősebb, még nem volt egy normális kapcsolatom se. Akkor mit szóljak én. Ne rinyálj itt ilyen fiatalon.
2014. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezt most ne úgy képzeld el, hogy random emberekkel köcsögösködök :DD Általában olyanokkal, akiket nem bírok, vagy olyanokkal, akik azokat a háát.. mondjuk barátnőimet (inkább csak pl. lányosztálytárs) cseszegetik, akik képtelenek kiállni magukért..

Amúgy én nem gondolom magam lázadónak, mások látnak annak. Szerintem nincs mi ellen lázadnom.

2014. jún. 7. 23:00
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért, mert sem a személyiségem szerint nem túl ideális (szóval nem vagyok tipikusan az az aranyos lány, aki kedves, édes, mindent megtesz), és még 'jócsaj' sem vagyok.


AZ, hogy nyomultak rám, az még nem jelent semmit..

2014. jún. 7. 23:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Mégis mit csináljanak a fiúk ha a nyomulas nem jelent semmit? Nem fogjak radtörni az ajtót és tömegesen szerelmet vallani.


Meg ez még kb. gyerekkor

3 év múlva köszönőviszonyban sem lesz akkori és mostani külsőd/belsőd.

2014. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem fogják, nem is ezt várom el.

De az egyik rész, az úgy nyomul, hogy szerintem kb. ott helyben megdugna, és én nem vagyok senkinek sem a r*banca. A másik része meg csak célozgat, közös haverjainknak mondja, de odajönni nem mer. Most én nem fogok senki után futni..


Aki meg tényleg rendes volt, és jól is nézett ki, azt meg én b*sztam el mint említettem, mert nem hittem el, hogy tényleg engem akarhat egy ilyen srác. Ez 2 éve volt, ő 3 évvel volt nálam idősebb, szóval inkább hagytuk.

2014. jún. 7. 23:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem mer odamenni te is elbeszélgethetsz vele.

Ugyanúgy mint egy fiúhaverral. Ő is csak fiú ugyanúgy mintba haverok.

Egy beszélgetés nem szàmít "utàna futasnak"..


Érted,itt is van egy logikai bukfenc hogy bar a magánytól félsz,par kedves szóval se bátorítanad aki megoldhatná a dolgot.

2014. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Figyelj ne ezen aggódj, hiszen mindenkinek van egy nagy ő.

És ezekkel a súly problémákká a legkevésbé kéne törődni.Van egy olyan mondás hogy "a szerelem nem lát, nem hall nem érez"Majd ha megtalálod a pasit aki ducin is szeret.

2014. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!