Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kor dönt el mindent? Levezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kor dönt el mindent? Levezetett kérdés!

Figyelt kérdés

Van olyan, hogy a nőknél egy srác vagy túl fiatal még komoly kapcsolatra, vagy túl öreg már?


Arra gondolok, megannyi nővel ismerkedtem már. Én húszas éveimben járok. A 30 körüli nők 90%-a azt mondja, még gyerek vagyok hozzájuk (már babát akarnak, családot stb), és biztosak benne, hogy még nem tudnék elköteleződni végleg, komolyan. [Ez hülyeség, mert a mai korban is vannak olyanok, akiknek nem kell 7-8 párkapcsolat, hogy kiforrjon a személyiségük. Eleve nem is ezen múlik szerintem.]


A 20 alatti lányok 90%-nak már idősnek számít az ember. Akik pedig olyan idősek, mint ő, azoknak a 90%-uk már elkelt/komoly kapcsoaltban van, marad mindegyik korosztályból kb 10-10-10 %, akik meg vagy lelki sérültek, vagy begúbóztak, vagy más városban élnek már stb, esetleg külföld.


Hogyan ismerkedhet az ember? Ha folyton ezekbe botlik...


2014. jún. 7. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolod,h a saját korosztájod jobb lenne,veled egykorút keress:D
2014. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem korfüggő dolog, van aki előbb érik meg van aki később nyilván az életében történt dolgok események tapasztalatok , és sok minden más befolyásolja .. Nyilván kell az x kapcsolati tapasztalat is mire el tudod dönteni hogy kiben mit keresel kit szeretnél majd társadnak .. Sajnos sokan nem hajlandók megismerni sem az illetőt mert vagy túl fiatal vagy túl öreg , de szerintem ha valakinek szimpatikus vagy legyél hozzá idős vagy fiatal akkor veszi a fáradságot hogy megismerjen...
2014. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tartom túl idősnek a 20 éves fiúkat magamhoz, egy barátnőm például 19 éves fiúval járt. Én általában jobban vonzódom a pár évvel idősebbekhez, a korosztályomban nem igazán látok olyanokat akik tetszenének nekem (talán mert a fiúk később érnek, nem tudom, persze lehet, hogy velem van a baj). Mindenesetre szerintem nem a kor dönt el mindent.:) 15/L
2014. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!