Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mark21415567 kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba és megtudtam hogy ő is az belém. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg ! :) kezdeményezz felé
2014. jún. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ilyenkor általában az emberek többsége kinyitja a hűtőt, és elfogyaszt egy hurkát, tejjel.
2014. jún. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová egy sütire/fagyira... és tovább beszélgess el vele, és ha jól megértitek egymást akkor hajrá. sok sikert.
2014. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na vajon mit tennél? Kezdeményezz..
2014. jún. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha fiu vagyok akkor pedig neked kell kezdemenyezni, mielott levagna, hogy olyan felos vagy, hogy oda sem mersz menni hozza. Csak siman beszelgessetek, es esetleg kerdezd meg mit csinal a hetvegen. Vissza fog kerdezni, hogy te mit csinalsz. Te pedig mar fel leszel keszulve a valaszal, mittudom en pl, megyek uszni a hetvegen, nem akarsz eljonni? BOOM, telefonszam vagy fb es ennyi volt.

Lenyeg, hogy legyel hatarozott, ne erezze rajtad a felemet, meg a hatarozatlansagot. Te mond meg az idopontot, es azt , hogy hol.

19/F

2014. jún. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha nem akarna jönni?
2014. jún. 9. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem beszelgetes alatt ennek le kell jonnie.

Kozeledj a temahoz finoman, es ha o is akarja akkor fogja adni alad a lovat, hidd el.

Sajnos ez egy olyan dolog, amit megprobal az ember es vagy bejossz vagy nem.. sokat nem lehet valtoztatni ezen, akarmennyit is varsz. Nem lehet mindent egy lora feltenni.

2014. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te Drága Kedves Kérdező, te írtad, hogy megtudtad, szerelmes beléd! Hát hogy a viharba ne akarna menni? :D
2014. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne legyen annyira randi szaga, es akkor elmegy mindenkeppen.
2014. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt kérdezni kell magadtól, akkor semmi.

De most őszíntén, ha biztos vagy az érzéseidben, és úgy érzed vagy "tudod", hogy ő is hasonlóan érez, akkor mi a frásznak kell ez a kérdés ide?

2014. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!