Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan NE kerüljek be a barátzónába? Mit tegyek, mit ne tegyek, hogy egyértelmű legyen, nem csak barátkozni akarok (ki akar egyáltalán a másik nemmel? ) ha nem vagyok az a menő macsó csávó?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ne lesd minben szavát, ne akarj neki megfelelni, ne csodáld, stb...
2014. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%

Túl feketén-fehéren látod a dolgokat.

Másrészt túl hülye vagy az egészhez, h megértsd és elhidd, szal nem is bontom ki neked a mondanivalóm, fogadd el inkább, hogy soha nem lesz nőd.

2014. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 értem, szóval egy szimpla kérdés alapján te ezt mind meg tudtad állapítani rólam, te aztán valami igen szuper ember lehetsz nem is tudom miért töltöd az időd GYK-n? neked biztos már számtalan csajod volt, nem is kell a te tanácsod :DDD szevasz
2014. jún. 8. 12:19
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudsz mit tenni. Ha nem akar veled lenni, akkor lehetsz te a világ legszerelmesebb embere, akkor is a barátzónában fogsz kikötni. Ha nem tetszel neki, nem vonzódik hozzád, akkor nincs is miről beszélni.
2014. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Külsőn lépjünk túl, tegyük fel hogy még be is jövök neki valamennyire. Inkább a belsőn van a hangsúly, hogyan viselkedjek, mit ne mondjak, csináljak stb..

mint amit az #1 írt

2014. jún. 8. 12:35
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha bejössz neki, akkor meg nem fogsz a "barátzónában" (ami csak a csökött agyakban létezik) landolni.

Egyszerű a képlet:

1. külső vonzódás + nincs barátság: futó, eseleg hosszútávú, de nem komoly kapcsolat

2. nincs vonzódás + barátság: ez az, amit ti "barátzónának" hívtok

3. vonzódás + barátság: ez a hosszútávú, jól működő kapcsolat titka

4. a harmadik verziónak egy alfaja, amikor megvan a vonzódás és a barátság is, de az egyik fél (esetleg mindkettő) annyira tesze-tosza, hogy nem mer lépni.


Mivel te alapból elutasítod a másik nemmel való barátkozást (és szerinted a lányok már nem is lehetnek értékesek barátként, ha nem szexelhetsz velük), ezért neked legfeljebb az 1. pont jöhet be.

A saját érdekedben remélem, hogy kinövöd ezt, mert akiknek nem sikerül, azokból lesz a "mindennőmocskoskva" hitvallású idióta.

2014. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Amit ne csinálj: amit az 1-es írt.

Amit csinálj: hívd el szórakozni kettesben. Nem diszkóra gondolok. Pl. mehettek bicajozni, görkorizni, ha szeretitek. Akár a játszótéren hintázás is jó, bármi, csak mindketten élvezzétek. Röhöjetek sokat, majd egy nyugisabb pillanatban mondd el neki, hogy neked nőként is tetszik, nem csak barátként. Ha tényleg az van, amit mondasz és te is bejössz neki, nem fog visszautasítani.


Ha erre azt mondja, hogy "nem akarja elrontani a barátságot", akkor vagy rosszul mérted fel és nem is jössz be neki, vagy teljesen hülye és nem érdemes rá több időt pazarolni.

2014. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ennek csak egy módja van, ha jóképű srác vagy.

Barátként csak azokra néznek a csajok, akik szexuálisan nem vonzóak számukra.

2014. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nem tartom magam rondának, sőt

igazából még senki nem barátzónázott be, de még barátnőm se volt, gondoltam csak megkérdezem

2014. jún. 8. 16:57
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a barátzóna dolog elég érdekes.

Én pl szeretem megismerni a fiúkat, és még ha tetszik is, először valahogy barátságként indul a dolog. És azt se feledd, ha leszáll a rózsaszín köd, nemárt, ha a csajoddal barátként is el tudtok lenni.


Szerintem az a legjobb, ha mindig önmagadat adod. Ha arra figyelsz, h mit mondj, vagy hogyan viselkedj ahhoz h csajod legyen, az egyfajta megjátszás, ami sok esetben taszító. Meg ha így sikerül is becsajozni, rövid időn belül úgy is kiderül, h ki vagy legbelül....(aki persze lehet, h sokkal vonzóbb, mint egy betanult viselkedés.)


Nézz szét a világban, sokan vagyunk sokfélék, és mindenkinek más az ízlése.


Ha tetszik egy lány, és úgy érzed, h többet akarsz a barátságnál, hívd el külön programokra. És ha úgy adódik dicsérd meg, nézz mélyen a szemébe. látni fogod, h a csaj viszonozza-e.

2014. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!