Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti írtatok már rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti írtatok már rá valakire véletlen facebook chaten?

Figyelt kérdés

A volt baràtom akivel ..vagyis nem baràtom de valami olyasmi.(Nem jàrtunk.) Ràmírt így,hogy na mivan?:D aztàn meg,hogy hopika nem ide xd

Én meg csak néztem.. o.O

Szerintetek tényleg direkt írt ràm?


2014. jún. 8. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem soha! direkt írt rád
2014. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez ilyen gyenge kamu dolog igazabol rad akart irni
2014. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 aladar12 ***** válasza:
direkt írt, csak könnyebb azt mondani indirekt volt. max úgy tudom elképzelni, hogy részeg volt és mobilról írt, de akkor az írásán látszódna.
2014. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyen mikor egyszerre sok emberrel beszéltem.
2014. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ami azt illeti, velem már előfordult... kétszer is.. Ugye ott van bal oldalon a lista, és véletlen másra kattintottam, én meg nem vettem észre. Egyszer egy lánynak írtam, egyszer meg egy fiúnak véletlenül ^^
2014. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előfordul, úgyhogy ne éld bele magad semmibe...
2014. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Amúgy nem mobilról írta,néztem. :D

De nem írtam vissza rà semmit se. Bàrcsak direkt írta volna.. :c

2014. jún. 8. 19:40
 8/11 anonim válasza:
Mond azt neki, hogyha már így alakult, akkor te nemvéletlen írsz neki vissza. Akinél egyszer jó voltál, ott jóleszel mindigis. :P
2014. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja azt amúgy elfelejtettem hozzà tenni,hogy egyszer màr volt ilyen,hogy így ràm írt és akkor se voltunk olyan beszélő viszonyban,de akkor vissza írtam rà neki és mondta,hogy miért csak az utàn írtam neki miutàn ràm írt..miért nem írtam magamtól stb..és akkor is így volt csak akkor skypeon,hogy kam?aztàn meg,hogy jaaj nem ide.. :D -.-
2014. jún. 8. 19:46
 10/11 anonim ***** válasza:
hát ha már többször is előfordult, akkor ott van valami :o
2014. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!