Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti elbírjátok viselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti elbírjátok viselni a barátnőtök barátnőit?

Figyelt kérdés
Fél év után már a hímvesszőm televan az összessel és rájuk gyújtanám a világot, ha tehetném.
2014. jún. 8. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
engem sem bírt anno a legjobb barátnőm barátja. próbált fúrni meg távol akarta tartani a lányt, de végül szakítottak, megvigasztaltam a csajt, és csak utána vesztünk össze :D más barátnőim barátaival nincs ilyen probléma, velük jóban vagyok (vagy csak a hatam mögött utálnak :D)
2014. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából a probléma, hogy úgyérzem mindig a rosszba viszi bele, és manipulálja a barátnőmet, mikor együtt vannak két napot, hármat (átlagba havi 1x találkoznak) akkor rá sem ismerek, és most is mivolt, elmentem szülinapot ünnepelni spanokkal, erre ki jön velem szembe fél 2-kor a kocsmánál? Barátnőm, a barátnője, meg 2 pasi, és ilyenkor úgy kitépném a szivét, mert tudom, hogy ő magától nem az, hogy nem csinálna ilyet (nem volt semmi, csak szarul esett.) de még bulizni se menne el... És már komolyan mondom, porrá gyaláznám a halott testét...
2014. jún. 8. 20:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Engem is utáltál volna :D

Vannak közös programjaitok vagy amikor kettesben vagytok akkor mindig otthon ültök?

Náluk az volt a baj hogy a kapcsolatuk elején a srác ment volna még egy két helyre a lány meg nem igényelte. Aztán fordult a kocka. A lány akart menni, de akàrhányszor el akartunk menni kettesben (vagy nálunk aludt) a pasija behisztizett hogy biztos pasizik. Pedig a lány csak egy sört vagy koktélf szeretett volna meginni nyugisan, akkor amikor még kb üres volt a hely. Nem lehet hogy te is rosszul kezeled a dolgokat és a barátnőd amúgy vágyik az ilyen estékre?

2014. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem minden csaj barátnő ilyen szerencsére , de nekem is volt olyan ,akin magam is éreztem ,hogy nem kedveli a barátomat és megpróbálja fúrni a kapcsolatunkat. Én nem hagytam . Szóval szerintem az is két emberen múlik, hogy a csajod hagyja e magát rábeszélni ezekre a dolgokra vagy sem. Beszéljétek meg őszintén a dolgokat.
2014. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából a legnagyobb probléma, hogy próbálom mindig helyrehozni, az összes ilyen dolgot, tudom régi sérelem, de pl: Szilveszter, úgyvolt, hogy együtt töltjük, mert szép, mert romantikus, mert húdejó lenne, és így tovább. Életünk első közös szilvesztere lett volna, de jött a barátnője és így én mehettem a haverokkal depressziós bebaszós party-t tartani, miközbe ő barátnőzött, mert hogy ő a barátnőjét olyan ritkán látja, annyiszor volt már, hogy Én elhívtam pl, bulizni is, meg már sok ilyen volt, és mondta, hogy nem, (most is) és később megjelenik, mondta hogy "unatkoztam otthon, és rámírt a barátnőm, hogy nem-e jövünk el..." és tök szarul esik, és akkor rávág egy ilyet, hogy "Miattad jöttem, mert látni akartalak." így mennyire tűnik hitelesnek, egyszerűen azt érzem, hogy nem én vagyok az első... és amikor ezt elmondom neki, akkor rám néz szomorúan, megölel megpuszil, és mondja, hogy ez nem így van, és mindig is én leszek az első, és így tovább, de akkor miért nem érezteti?
2014. jún. 8. 20:24
 6/11 A kérdező kommentje:
Túl könnyen manipulálja, mert a barátnője Szingli beállítottságú, egy buli volt az élete, és idősebb mint a barátnőm, és a barátnőm csak azt látja, hogy neki is milyen jó élete volt etc, ő már végigjárta ezt az utat, és biztos igaza van, ha azt mondja, hogy ez jó. De hiába mondanám neki, mert felsem tűnik neki, énis csak onnan jöttem rá, hogy mikor vele van, és utána találkozunk... komolyan, ma pl a szexről volt szó (pedig ez a vita most volt pénteken) erre beszélünk a szexről, és megszólal hogy jajj, ma láttunk a barátnőmmel egy pasit meg egy csajt mentek az erdőbe, azon nevettünk, hogy biztos dugni mentek.... Már herótom van a nevétől is, ha meghallom, és ilyenkor félóránként feljön 2x.... és mintha nem is ő lenne az, hanem a barátnője egy fiatalabb kiadásban.
2014. jún. 8. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy sokat fog javulni a dolog. Próbálj vele beszélni, ha más nem, adj ultimátumot. Nem voltam még ilyen helyzezben, szerencsére, barátnőm is inkább engem hanyagolt a pasi helyett (amit elfogadtam) és nem fordítva. A barátnőv próbáltál már beszélni?
2014. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, hogy milenne, ha ultimátumot adnék, és aztmondanám, hogy soha az életbe ne beszéljen vele, azt válaszolta, hogy azt kérné, hogy havi 1-2x beszélhessen vele, de annyi lányt láttam már, és annyi kapcsolatot tönkremenni emiatt... Sok lány barátom volt, és a sok kapcsolat azért ment tönkre, mert ha hiányzik a barátnő, akkor engem okolna, és így szépen lassan annyi feszültség lenne benne, hogy... véget érne, ha őt választaná, akkor meg ismét csak vége a kapcsolatnak... Előbb szakítok vele, minthogy ezt a tortúrát végigjárjam vele. Szeretem, mindennél jobban, de... Többet ér nekem az ő boldogsága, mint az enyém, gyermek koruk óta barátnők, együtt nőttek el, csak távolkerültek egymástól, ezért találkoznak keveset. Így tűrök amíg tudok, aztán ha ez az egész túllép egy határon, akkor azt mondom, hogy búcsú.
2014. jún. 8. 20:37
 9/11 PearlDiver ***** válasza:

Az én párom legjobb barátnője szerencsére nem ilyen manipulatív, bírom őt.

A te esetedben viszont komoly beszélgetések sorozatára van szükség, ha a barátnőd teljesen tisztában van a te őszinte gondolataiddal, akkor a csaj talán kevésbé tudja telebeszélni a fejét.

2014. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"És már komolyan mondom, porrá gyaláznám a halott testét..."


kezeltesd magad.

2014. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!