Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom megcsal vagy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megcsal vagy nekem van üldözési mániám?

Figyelt kérdés

Tegnap barátom elment a haverjával és a keresztapjával horgászni, én pedig ott aludtam náluk, gondoltuk a húgával csapunk egy csajos estét. Nem tudom, milyen oknál fogva, de belenéztem a telefonjába(amit otthon hagyott), és a kimenő sms-ek között(gondolom lement a pénz a telóról és nem tudta elküldeni) volt egy üzenet egy csajnak, amiben ez állt: "Szia eddig tartott a hiányozni fogsz?". Hónap elején voltunk 1 évesek, ez az üzenet viszont május végén lett "küldve".

Barátomat ma kérdőre vontam, erre azt mondta, hogy ő nem tud ilyenekről, hogy ilyesmi lenne a telefonjában vagy ilyesmit írt volna valakinek is...


2014. jún. 8. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megcsal. Lehet...
2014. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos
2014. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

változott a viselkedése?

változott a veled való viszonya?

változott a szexuális életetek??

ha igen és negatív irányba akkor gáz lehet

2014. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vagy megszivatta valaki a barátod, vagy megcsal
2014. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 WheneverYouWant ***** válasza:

Butaságot csináltál mikor kérdőre vontad... Ennyi ésszel nőket hogy teremthetett isten a földre... bocsánat.

Megvádoltad egy bizonyíték alapján amit akárhogy ki lehet magyarázni... bölcsebb dolog lett volna elhallgatni a dolgot és jobban megfigyelni... majd mikor rajta kapod akkor biztos lehettél volna a dolgodban.

Jelen esetben mondott rá valamit a pasid amit neked kell eldöntened hogy elhiszed e vagy sem.. saját magadat hoztad nehéz helyzetbe...

2014. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha nem mondott indokot hanem egyenesen tagadott inkább, ez így gyanúsabb mintha valami kamu dumával hárított volna mert az még hihető is lehet, de így... én azt mondom, hogy van rá esély, viszonylag nagy is, hogy megcsal, nem 100% de nagy esély
2014. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nem változott semmi, azon kívül hogy mostanában többet alszok náluk..

A haverjainak nem szokta odaadni a telót, és olyankor mikor küldte azt az üzit, dolgozni volt...ráadásul a csaj száma is benne van a névjegyzékében..

2014. jún. 8. 20:17
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
küldj a lánynak egy félreérthető üzit :)
2014. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem vagy túl taktikus :D
2014. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem szerettem volna kérdőre vonni, de látszott is rajtam és nem is bírtam ki szó nélkül..tegnap óta nem mondtam neki semmi, most csúszott ki a számon, mikor jöttünk hazafelé
2014. jún. 8. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!