Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja szakítottunk a barátommal, én még mindig szeretem, és folyamatosan csak sírok. Vissza akarom kapni. a vak is látja rajtam, hogy kínszenvedés az életem nélküle. Akkor nekem ő lenne a nagy Ő?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
miért szakítottatok?
2014. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
munkája miatt. külföldön dolgozik. 3-4 hetente van itthon 3-4 napot.
2014. jún. 8. 21:04
 3/17 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy ő a nagy ő.
2014. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
És? Ez miatt szakítottatok? Legalább hazajön 3-4 hetente napokra, ez nem ok itt más van a részéről! Nekem azért lett vége mert 7 hónapja ment ki dolgozni de azóta se jött haza (Y). Úgyhogy ha szeretne téged ment volna még köztetek a kapcsolat!
2014. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Egy ideig mindenki ezt érzi. A lényeg hogy semmit nem kell erőktetni. Ha az életedbe való az úgy is visszajön hozzád.Ha nem igy történik, valószínűleg nem ő lesz a nagy 'Ő'.
2014. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen, csak már csalódott egy hatalmasat, hosszú történet... és nem szeretné ugyanazt átélni.
2014. jún. 8. 21:09
 7/17 anonim ***** válasza:
arról viszont neked kéne biztosítani hogy benned nem fog ;)
2014. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, próbálom bizonyítani, néha úgy érzem, hogy olvad az a jég, de aztán megint átvált a nem bízom senkiben kategóriába.
2014. jún. 8. 21:14
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia! Át tudom érezni a fájdalmadat, elhiszem hogy baromi rossz, én is a padlón lennék, mert elég extrém módon vagyok érzékeny ilyen dolgokban.


Nem is fog visszajönni? Vagy miért nem ír legalább, miért nem keres? Én csalódott lennék, ha ezért eldobná a kapcsolatunkat, ha tényleg szeret, ezért is elgondolkodnék rajta hogy tényleg ő e a nagy ő.

Meg tudom érteni a fájdalmad, kívánok kitartást, nekem is sokba tellett felkanalaznom magamat a padlóról.

18/L

2014. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

szoktunk beszélni, csak ő nem akar semmit, mert szerinte így nincs értelme, hogy keveset találkoznánk...

hát szerintem meg van, tárt karokkal várnám haza mindig :(

köszönöm kedves utolsó!

2014. jún. 8. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!