Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találhatnék magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék magamnak egy ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés

Augusztusban leszek 18, és még soha nem volt barátnőm. Ez egy kicsit zavar, mert a legtöbb haveromnak, már van vagy volt valamilyen kapcsolata.

Kicsit magamról, kb 175cm magas vagyok, 68 kg, testalkatom egy kicsit sportos, arcra meg,szerintem aranyos :D, de csak a nincs borostám, akkor férfias . Szeretek horgászni, motorozni, gépen játszani, és az előbb említett sportok. Bulizni ritkán járok, csak szilveszter, vagy szülinapesetén. Vagy ha a haverjaimra rájött a bulizhatnék, de nem semmilyen esetben sem iszom magamat hányás szintig. Cigizni nem szoktam, nem szeretem, mert büdös. Ha többen vagyunk valahol, akkor általában vissza húzódó vagyok, de ha valakivel ketteseben vagyok akkor megszoktam nyílni.

Igazából kb már egy éve szeretnék egy olyan lányt megismerni aki lehetne a barátnő, és szerelme s lehetnék bele. Egy olyan lányt aki, kedves aranyos. Akivel akár eltudnék menni motorozni, horgászni, esetleg edzésekre :D. Akinek szép arca van, de nem olyan lány aki, hogy hébe-hóba össze szed egy pasit aztán kever vele egy két hétig.

Az az igazság, a legközelebbi kapcsolatom az volt egy lánnyal, hogy megfogtam a kezét. Na ez itt le is telt, még csókolóztam. A lány ok akiket megismert, szépek voltak, de az egyik sem volt az esetem. Érdekel hogy milyen a lány külsője, de a belső értékei is ugyan ilyen fontosak számomra.

Tömören ennyi a kérdésem. Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2014. jún. 8. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szimpatikus vagy :) nem tudom mi lehet veled a hiba. Mindig olyan fiút akartam aki motorozik mert én is szeretnék :D


Egyébként ha rendes lányt akarsz, szerintem ne épp buliban ismerkedj. Itt a nyár, strandon pl, motoros találkozó ilyesmi. Sok sikert:)

2014. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyire komolyak a szandekaid?

Irhatsz privit! :)

2014. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
in wonderland
2014. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Simsben vagy valami ebnevelde szerű oldalon lesz a legegyszerűbb dolgod.


Amúgy meg járj nyitott szemmel, mozdulj ki otthonról és próbáld meg, hogy a számítógépes játékidőd a nullához konvergáljon..

Meg valami új hobbit is kipróbálhatnál, ami segítségével új embereket ismerhetsz meg.. lehet h bu*zisnak tűnik, de akár egy tánciskolába járást is megfontolhatnál, szerintem hasznos ha tud az ember táncolni( nekem még nem volt erőm hogy beíratkozzak, de talán ősztől) meg ott biztos lennének lányok szépszámmal.

2014. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
külsőre nagyon szimpatikus vagy. ha gondolod dobj egy üzit és beszélhetnénk : )
2014. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is augusztusban leszek 18, lány vagyok és nekem se volt még senkim (bár eddig nem is nagyon akartam)

ha szeretnél beszélgetni, írj rám :)

2014. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szimpi vagy!!!!! :D pont ilyet keresek én is és kb én is ilyen vagyok :)
2014. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 8. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!