Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha a barátnőtök 1 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a barátnőtök 1 hónap után közölné, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon mázlisnak éreznétek magatokat és örülnétek? Nem, nem vagyok hülye, csak megláttam ezt a kérdést http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. és rendesen elhűltem a válaszokon. Ez komoly?!
2014. jún. 8. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:

ez kizárt. ha terhes volna az mástól lenne. ezért pozitív teszt után kidobnám. előtte megkérdezném hajlandó lenne a megszületendő gyerek apaságát igazolni? akkor sírna, mert mással feküdt össze.


30+F

2014. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem igazán... egy hónap járás után nagyon nem szeretnék még gyereket.
2014. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugye..? Szerintem csupa nő írt oda, de nem normálisak, mert férfiak nevében írnak választ.
2014. jún. 8. 21:28
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
nőként írom, h hipergáz volna
2014. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 hónapos kapcsolatban a felek még alig ismerik egymást...a pasi húzzon gumit, vagy a csaj szedjen tablettát, mert egy ilyen sztoriban mki szív. A csaj egyedül maradhat, a pasi meg fizethet gyerektartást vagy 20 évig. Ha együtt is maradnak, lehet, a kapcsolatuk ugyanúgy végezné, mint gyerek nélkül: pár hónap után szakítanak. Szóval senkinek sem jó 1 hónapos kapcsolatba gyereket vállalni. Nő vagyok egyébként.
2014. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21-es válasz az enyém, és tartom. Ha egy pasi nem akar gyereket, húzzon gumit.Magyarul ő maga védekezzen. Ha nem teszi, vállalja a következményeket. kész.
2014. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A következményeket biztos vállalni fogja, szóval nem írta szegényke, hogy a nyakára erőltetett gyerekkel nem fog törődni, a kérdése úgy szólt, hogy az a nő, aki tablettaszedést hazudott neki, aztán ki sem kéri a véleményét egy ilyen életreszóló döntésben, megérdemli-e, hogy társként kiálljon mellette... Azért te nőként könnyen vagdalkozol, de megnézném az arcodat, ha egy egyéjszakás kalandod után a srác közölné, hogy csak viccelt, nem is védekezett... biztosan azt mondanád neki, hogy semmi baj szívem, hát azért dugtunk, mert úgy tekintek rád, mint leendő gyermekem édesapjára...
2014. jún. 10. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki bevállalja, hogy rábízza a nőre a védekezést, és nem saját maga védekezik, az így járhat. A pasik ezt nagyon jól tudják, de mégis inkább a kényelmet választják a legtöbben, aztán meg a csaj teherbe esik. Ez van... Talán a legközelebbi numeránál, kapcsolatnál majd gondolkodnak is.....
2014. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!