Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fogja érteni a párom? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja érteni a párom? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

A párom elvből vegetáriánus sok sok éve, de előtte sem fogyasztott gyakran húst, mert alapból sem kívánja.

Megpróbáltam követni az étrendjét, de egyre több negatívumát tapasztalom. Kislányként vashiánnyal küzdöttem (vérszegénység gyanújával is vizsgáltak egy ideig), most fáradékony vagyok, kimarad a menzeszem, rengeteget fáj a fejem...

Úgy döntöttem, áttérek a minimális húsfogyasztásra (hal és csirke), hogy ne legyen megint baj a véremmel, mint pár éve.

A páromnak már felvetettem, de eléggé megviseli a döntésem, úgymond csalódott. Meg fogja valaha érteni?

Azzal nincs gondom, hogy külön főzzek, és ha kell, külön veszem meg a hús tartalmú kajákat, nem a közös bevásárlás során.


2014. jún. 8. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
dobd ki!
2014. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Mi a faszom ez?? Egy kretén a párod. Tudod mire való a gumós fogazat amit kaptunk az evolúciótól?
2014. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Zoé970 ***** válasza:
Hát az elég szemétség a párod részéről,hogy valamilyen szinten elvárja,hogy kövesd.Meg kéne értenie,mindenki más életmódot szeret és nem várhatja el,hogy te is úgy étkezz.Lehet,hogy kicsit erős kifejezéseket használtam,de a csalódottságból ezt szűrtem le.Hidd el egy idő után nem fogja érdekelni.
2014. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt nem fogja fel az egészséged érdekében akkor egy paraszt! Tényleg! Ez hülye ha ezért kiakad...
2014. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést már láttam ezen a héten, és osztom az előttem kommentelők véleményét!
2014. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

A vegetáriánus ősi indián szó, jelentése béna vadász :DDDDDDDD


Nos nézd. Ahogy neked is illett tiszteletben tartani, hogy ő vega, neki is ugyanígy illik tiszteletben tartani, hogy te pedig nem! Igen,ez dupla meló, (mindkettőtöknek főzni) de ez van. Ő meg akar változtatni, és a maga képére formálni. Namost a baj ezzel van, nem azzal, hogy ki vega és ki nem. NEM szabad megváltoztatni a másikat pláne nem erővel, hisztivel durcival, érzelmi zsarolással.

2014. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát nem egészen értem miért akarja rád erőltetni az akaratát,pláne hogy ezt az egészséged,szervezeted megsínyli

ritka egy egoista barom

xard le és egyél olyat ami jól esik


esetleg hazaérés előtt kajálj valahol,bár ez meghátrálás

2014. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha normális, megérti

oké hogy ott vannak az elvei és emiatt nem örül neki annyira, de az egészséged sokkal fontosabb

gondolom már te is elmondtad neki az okokat és biztos meg is érti és el is fogja fogadni

2014. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát húst én se eszek csak halat de semmi bajom azzal hogy a barátnőm eszik ilyeneket. Mondjuk egy vega azért nem eszik húst mert nem bírja elviselni ahogy készül én meg csak nem szeretem :D apukám vágóhídján is szoktam néha segíteni de gondolom a te barátod nem az a fajta.
2014. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én még le is b..sznék egy pofont a párodnak. Ha neki fontosabb egy ilyen marhaság mint a párja egészsége.
2014. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!