Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki, hogyan jött újra össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogyan jött újra össze a párjával?

Figyelt kérdés
Olyan emberektôl várnám a tapasztalatot, akik sikeresen mûködik a kapcsolatuk másodszorra
2014. jún. 8. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Húha.:D Valamiért azt érzem, hogy kevés választ fogsz kapni.


De amúgy engem is érdekel ez a dolog.:)

2014. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Noos, személy szerint én sosem hittem az ilyesmibe, azonban a Párommal másodjára vagyunk együtt és hiper-szuper jó minden, sokkal sokkal másabb és jobb, mint amikor először együtt voltunk. (Az 4-5 éve volt.)

Hogy hogy jöttünk újra össze? Igazából ezalatt a 4-5 év alatt sem tűntünk el teljesen egymás életéből, fel-felbukkantunk, beszélgettünk, találkoztunk, stb. Kellett sok közösen eltöltött idő, rengeteg beszélgetés, hülyülés, stb., szóval újra elkezdtünk intenzívebben találkozni és szépen lassan kialakultak az érzések. Sokan persze erre csak legyintenek, hogy a "felmelegített töltöttkáposzta nem jó", de szerintem az sem mindegy, hogy anno pl. miért lett szakítás a kapcsolat vége. Szóval ha pl. megcsalás, hazugság, vagy a bizalom elvesztése miatt, esetleg mert cserbenhagyott a másik, amikor számítottál rá, mert szükséged lett volna rá, nos, ilyen esetben én tuti nem kezdeném újra senkivel. A mi esetünkben szerencsére olyan nagyon komoly dolog nem volt, csupán éretlenek voltunk még (elsősorban én), s kellett idő, míg felnövünk egymáshoz. Nem mondom, hogy sok ilyen van, hogy ennyire tud működni másodjára is, de van rá esély, szóval hajrááá! ;)


21/L

2014. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!