Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal két hónapja szakito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal két hónapja szakitottunk, miattam, mert elszúrtam. Kétszer hívtam azóta, hogy ne haragudjon stb. de nem akart békülni, utoljára írtam neki, egy kérdést, hogy "ne keressem többet? " Nem válaszolt.

Figyelt kérdés
Most mi lehet? Akarja,hogy keressem,vagy nem,és ezért válaszra sem méltat?
2014. jún. 10. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Válaszra sem méltat, hagynod kellene. Persze ha az a matinéd, hogy keresgéled, akkor rajta, de nagyon úgy tűnik, hogy nem foglalkozik veled. Mondjuk azt jó lenne tudni, hogy mivel szúrtad el. Két hónap elég sok idő ilyen esetben, ha eddig nem kereset, akkor lehet, hogy végérvényesen elbaltáztad :(
2014. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Javaslom, vonulj most háttérbe, kicsit ne keresd ez után.. feltetted a kérdést, lehet épp küzd magával, hogy a büszkeségét vagy az irántad érzett szeretetét részesítse előnyben. Most várj pár napot... ha van esélyed, ő fog jelentkezni, add meg a lehetőséget, hogy ő keressen!
2014. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb ha hagyod végleg...
2014. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!