Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már együtt olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már együtt olyannal, akivel nem érezted azt a bizonyos pluszt?

Figyelt kérdés
Nincs szikra, de azért mikor találkoztok, elvagy vele, jól érzed magad, tetszik a helyzet, és próbálsz is kapcsolatban lenni, tehát mindent úgy teszel, ahogy illik. De az a plusz tényleg nincs meg, nem várod, hogy mikor fogod már látni, ilyenek hiányoznak. Járt már vki így? Mennyi ideig tartott? Volt szex? És ha volt, milyen volt?

2014. jún. 10. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

voltam igen.

egy próbát megért a dolog..

a szex elég kellemes volt, de az olyan mint a pizza;

ha jó nagyon jó, ha nem jó akkor is jó.

2014. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beviz Elek ***** válasza:
Voltam nem is egyszer. Jòl nézett ki mindkettö, a szex viszont siralmas volt. Inkább aludtam
2014. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én szívesen beszélgetnék veled erről a témáról, ha te is, írj privit nekem
2014. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. Mért pazaroljak olyasmibe energiát, amiből alig várom, hogy szabaduljak? Mert érzem, tudom, hogy ez NEM AZ.

Embereket meg nem próbálgatok.

2014. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt. Azért jöttem össze a sráccal mert kedves, figyelmes és nagyon megértő volt, meg egyébként nem is csúnya és ő többet akart, hát gondoltam oké megpróbálhatjuk. 2 hónapig voltunk együtt, azt is megbántam mert nem érte meg ez a kapcsolat a bele fektetett energiát és időt. Vártam hogy majd hátha többet érzek iránta, de azt sem szerettem ha megcsókolt, nem vártam a közös programokat, nem voltak pillangók a hasamban, vonzalmat sem éreztem stb.. Nem feküdtünk le.
2014. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezek szerint nem igazán éri meg a dolog... köszönöm a válaszokat
2014. jún. 11. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!