Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik nap még nem tudja mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap még nem tudja mit akar, meg neki ez nem pálya, másnap meg már komoly kapcsolatot akar? Valaki érti?

Figyelt kérdés

Valamelyik este beszélgettem a fiúval akivel ismerkedek egy ideje /kb 2,5 hónapja/, olyanokat mondott nekem, hogy bizonytalan ebben az egészben, meg hogy teljesen más céljaink vannak, és nem látja hogy merre felé haladunk, meg lehet hogy ez neki lehet hogy nem jó meg hasonlók.

Aztán este lefeküdtünk egymással /ez volt vele az első/, és másnap meg már azt írta, hogy rájött, hogy komoly kapcsolatot akar velem. :D de ha csak szexelni akarna velem, akkor nem mondta volna, hogy reméli, hogy komolyabbra szeretném vele fordítani a dolgokat. Vagy igen?

Ez most akkor csak a szex miatt van?


23 éves egyébként...


2014. jún. 10. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem simán benne van a pakliban hogy csak a szex miatt csinálja :/
2014. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!