Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Annyira fáj ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira fáj ez az egész!

Figyelt kérdés
Felbukkant az exem több év után. Még mindig szeretem. Anno nagyon hisztis és gyerekes voltam ezért ment tönkre a kapcsolatunk. Én szakítottam végül. Neki már van új kapcsolata de azt mondja engem szeret még mindig de az a lány akivel van jobban hozzáillik mert velem mindig csak veszekedés volt. Viszont újabban sokat beszélünk ő kínlódik hogy minden jó lenne azzal a lánnyal de az érzelmei más felé húznak. Elhagyni nem akarja mert a biztonságot az a kapcsolat jelenti neki. Én meg szenvedek mert szeretem tudom csalódott bennem mert mindig hisztiztem régen. De valamiért megkeresett de mit tegyek ha van ez a kapcsolata? Nem fogja elhagyni de engem sem akar elengedni hiába mondtam hogy ne keressen többet. De sajnos jövő hónaptól egy munkahelyen leszünk. Kikészülök. Mit tennétek?
2014. jún. 10. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:

hát hát hát hát hát...

vagy el kell csábítanod, vagy el kell felejtened.. más lehetőség nem nagyon van.. (de, a szenvedés, ami meg nem hiányzik..)

2014. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeret velem lenni, szeret velem beszélgetni. Többet beszél velem mint a barátnőjével. De fél ha újrakezdenénk előjönnének megint a problémák szakítunk újra. Ez a kapcsolata meg kiegyensúlyozott. Haragszik magára hogy nem tudja értékelni azt a lányt és az érzelmei hozzám húznak.
2014. jún. 10. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:

hát most tetűnek érzem magam, de akkor szépen lassan csábítsd el. tudod, lassú víz partot most. maradj a közelében, finoman akár nyomulhatsz is. lássa hogy veled mennyivel jobb. ha adandódna egy alkalom... használd ki.

de a mostani barátnőjét szegényt sajnálom...

2014. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy sajnálom azt a szegény lányt :(


Szerencsétlen. Ő az igazi vesztese ennek az egész történetnek.

2014. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy megoldás van, megosztozol a lánnyal az exeden.

Poliamori. Ha nem megy bele, akkor lelép és tied a pasi egyedül.

2014. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lányt én is sajnálom. De nem az volt a helyzet hogy nyomultam az exemre. Csak így alakult. Arról sem tehetek hogy nem szereti a barátnőjét. Ha szeretné én soha nem kerülhettem volna a képbe
2014. jún. 10. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:

több év után csak megváltoztál te is valamennyire... miért lenne megint ugyanaz? ha akarnátok és meg tudnátok egymást becsülni akkor nem lenne, de ha így áll a dolog, akkor sok esélyt nem látok rá...

ha nem szereti a lányt akkor inkább ne hitegesse! az mégrosszabb mint egy szakítás..

2014. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!