Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal összevesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal összevesztünk vagyis csak ő velem! Unom pedig megfogadtuk uj év uj élet de hát semmi változás! Mit tegyek? 3éve vagyunk együtt szeretem

Figyelt kérdés

És idegesit hogy szinte ugyanolyan rosszakat csináltunk Ő veszekszik velem e miatt én is tudnék de már nincs hozzá kedvem rosszak azt jelentik hogy msneztem fiukkal ő meg skype-ozott lányokkal!Ő is adta meg telefonszámát lányoknak én is fiuknak!

Szóval ezeket hánytorgatja fel!


2010. jan. 2. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
felejtsétek el a multat és ne hozzátok fel egymásnak a hibákat. és tényleg kezdjetek uj életet
2010. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
irjátok le 1 rajzlapra h uj élet, tegyétek ki olyan helyre ahol mindig szemetek elött van és ha veszekedtek akk pillantsatok rá
2010. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak ezekkel az a baj hogy én hiába akarom ő meg nem!
2010. jan. 2. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

szeretkezzetek egy nagyot!

veszekedés után tök jót lehet.

egyszer szóbakerült munkahelyemen, : hogy veszekedés után mien jó a szex, helyeseltek.

(de csak ezért nem szabad veszekedni .)

2010. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nehéz lenne mert ő otthon van én meg itthon és msn en veszekedett velem
2010. jan. 2. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!