Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyűvérű lányok (nők)! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyűvérű lányok (nők)! Nem szar érzés, hogy a legtöbb pasinak csak "arra" vagytok jók?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 15:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Vagy fordítva is? A pasikat csak arra használják ők?

Miért gondolja valaki, hogy aki szexben benne van azt egyből kihasználják? És ha ez kölcsönös?

2014. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azért könnyűvérűek
2014. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
A pasikat is ugyanúgy kihasználjuk. Nem csak ők mennek a szexre.
2014. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
63%
Te tényleg azt gondolod, hogy a nőket szexuálisan ki lehet használni?
2014. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

2es, nem tudom hogy azért-e.

Akiket én ismerek azok szeretnének normális pasit hosszútávra is. Aztán persze csodálkoznak, hogy ilyet nem találnak, és megy a rinya, hogy minden férfi egyforma stb.

2014. jún. 10. 15:33
 6/18 anonim ***** válasza:
Te tényleg azt gondolod, hogy a nőket szexuálisan ki lehet használni? ------ hát, elnézve itt a sok síró meg magát sajnáltató nőt, akik pont ezért picsognak, hogy jaj csak kihasználták őket, meg csak szexre kellettek, igen.
2014. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Ha meg nem dugja meg őket senki az a baj.
2014. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem, hisz a legtöbb pasi nekem is csak "arra" jó. Ha akarok valamit, akkor azt megteszem, az én döntésem.
2014. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
8. Így van, aTte döntésed, hogy megalázod magad!! :D
2014. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg az én fejemben van oltári galiba, de számomra semmi megalázó nincs abban, ha két felnőtt megteszi azt, amit akar. Ha csak "arra" kellek, akkor derüljön ki, még az elején, mert azt viszont megalázónak érzem, ha hülyének néznek.
2014. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!