Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik jártak külföldön! Igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik jártak külföldön! Igaz, hogy a magyar nők rendkívül felszínesek, és hogy kint teljesen más a nők értékrendje?

Figyelt kérdés

A magyar nőknek többnyire kizárólag a külsőségek és a pénz amik számítanak. Egy külföldre kiköltözött barátom mondta, hogy a magyar nők hátulütője a felszínes nagyképűség ami ráadásul alaptalan mert a külföldi nők szebbek is és igényesebbek is. Ott nem a kinézet és nem a pénz, inkább az egyéniség számít.


Ti akiknek vannak külföldi tapasztalatai, ti is így látjátok?


2014. jún. 10. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2014. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Külföldön is vannak felszínes ribik, de M.o.-on jóval nagyobb az arányuk, szóval úgy általánosságban nézve igaz.
2014. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát sosem gondoltam, hogy egyszer azt fogom mondani, hogy van a magyar nőknél rosszabb is, de Oroszország után ezt bátran kijelenthetem.

Ott tényleg rengeteg az elképesztően gyönyörű nő, de sajnos nagyon nagy részük borzasztó felszínes, és csak a külsőségekre ad.

2014. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem a magyar nőkkel van a baj, hanem veled...
2014. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, amerikában nagyon szépek a lányok és kedvesek, főként, ha nyílik a pénztárcád...

én nem értem, hogy lehetne itt bárki is anyagias, viszonylag kevés jól kereső ember van, mind azok előtt áll sorba???

Max akikkel te ismerkedsz, azok ilyenek.

2014. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A magyar nők elég nagy halmaz, amiben akad mindenfajta, de nem hiszem hogy összességében bárhol becsülendőbb értékrendűek lennének a nők.


Minél jobb adottságai vannak egy nőnek, annál kevesebb kompromisszumot kell tennie. Ha mindenben igazán jó nő, akkor kaphat jóképű, jellemes, sikeres férfit, ha meg valamiben kicsit rosszabb, akkor lejjebb teszi a lécet (az már egyénfüggő, hogy miben hajlandó kompromisszumra.


De azért jellemzően a csóróbb, nem túl előnyös külsejű emberek jelleme sincs igazán rendben (mivel az ilyenek kevesebb megbecsülést kaptak, kevésbé érzik jól magukat a bőrükben, egy boldog ember az őt körülvevő világot is jobban értékeli).

2014. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Orosz csajok nekem se jöttek be, elég mogorván nézett rám egy-kettő, egyáltalán nem is nyitottak az ismerkedésre, igaz állítólag volt pasija mindkettőnek...


Ellenben német lányokkal csak kellemes tapasztalatim voltak eddig. Kedvesek, mosolygósak voltak velem és látszott, hogy örömmel puszilkóznak velem, nem undorral vagy kényszerből, mint a magyar lányok többsége. Tudni kell, hogy nem vagyok egy álompasi, de mégis úgy bántak velem a német csajok, mintha semmi gond nem lenne a külsőmmal, mintha tök helyes srác lennék. Ráadásul külsőre is simán a legszebb magyar lányok is irigyek lehettek volna rájul. Ami azt illeti egy kisebb német lány csoportról azt hittem, hogy magyarok, annyira egyformán szépek voltak. Egyáltalán nem azt tapasztaltam, amit sokan állítanai, hogy a német lányok rondák.

Egyik ismerősömnek is volt tapasztalata egy német lánnyal, igaz az a lány külsőre átlagos volt, de kedvessége, jószíve messze felülmúlta azt.

2014. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ellenben német lányokkal csak kellemes tapasztalatim voltak eddig. Kedvesek, mosolygósak voltak velem és látszott, hogy örömmel puszilkóznak velem, nem undorral vagy kényszerből, mint a magyar lányok többsége."


Valószínűleg csak nem értették, hogy mit makogsz magyarul, hogy milyen hitvány albérleti szöveggel akarod felszedni őket.

A magyar lányok meg értik, ezért utálnak, mint a vizes rongyot.

2014. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!