Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják magukról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják magukról a bajuszos nők hogy kivánatosak? Elmennek fodrászhoz kozmetikushoz a bajusz meg marad.

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én mindig baszogatom érte őket :D
2014. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
?!
2014. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is azok közé a pötsök közé tartozol, akik szerint a női testen szőrnek szempillától lefele nincs helye?
2014. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem de azért már félcentis bajusz túlzás. Undorító lehet a szúr a nő arca.
2014. jún. 10. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően minden nő szőrös. Az arca, a hasa, a melle, a feneke, a puncija, a hónalja, a lába - mindene. Csak nem annyira, mint egy férfinek. Általában puha, szőke pihék inkább. Viszont, ha valaki ezt leszedi, onnantól az egyre erősödni fog, és igen, bökni!


Nem értem, ha nem látható, maximum közelről, miért zavar?

2014. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nézel híreket? Egy ideje már a szakállas nők a trendik, nem pedig a hagyományos "csupaszképűek"
2014. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az erős szőrzetre gondoltam nem a pihékre.
2014. jún. 10. 17:11
 8/8 anonim válasza:
Na az ilyeneket utálom.legyantáztam és másnapra visszanõ szóval értelmetoen és fáj
2014. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!