Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a plázacicák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a plázacicáknak jobban akad pasijuk mint a normális lányoknak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a plázacicákat előbb észreveszik, mint a normálisakat. Feltűnőek,jó őket mutogatni/dugni.
2014. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
a "normális" lányok belsője ugyanaz a a szint mint a "plázacica" csak csúnyábbak és visszafogottabbak
2014. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2014. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne csúnyább egy normális lány mint egy plázacica? Ez nem minden estben igaz.
2014. jún. 10. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért én a második hozzászólóval nem értek egyet. Persze akadnak normális plázacicák is, de csak igen csekély mennyiségben.

Az egy dolog, hogy látszólag a plázacicáknak "jobban akad pasijuk", na de nézd meg szerintem, hogy milyen az a pasi, aki rájuk fanyalodik, mert valószínűleg egy normális lány egy olyan sráccal szóba sem állna.. :D


21/L

2014. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bukor Peti ***** válasza:
engem nem érdekelnek a plázacicák. heti 300 pasi van nekik kb. a rendes, aranyos csendes lányokat szeretem
2014. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mennyi ideig? és milyen pasik?

általában olyan az a kapcsolat, ami a háta közepére sem kéne

2014. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
alig van elveszve egy két normális lány, és akkor már inkább a jobbat,így értettem.Belsőre rohad az átlag is.Akkor már a szebbet,nem igaz?
2014. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert a plázacicálról süt az, hogy könnyen kaphatóak, a normális lányoknál fennál a lehetőség a visszautasításra. De persze az sem mindegy, hogy ki akarja őket felszedni.

Pl, ha erre a csajra ránézel: [link]


akkor neked az jut elsőre eszedbe róla, hogy tuti még alig 1-2 pasija volt, lehet, h szűz. Ugye nem :D

Ezért van az, hogy a plázacicáknak jobban akad pali. Ránézésre is könnyen kapható. Ha egy magas izmos pali beszélgetésbe elegyedik egy ilyen lánnyal mondjuk a wesrendben délelőtt, délután már mind tudjuk valószínűleg mit fognak csinálni. Ez a véleményem.

2014. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!