Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetek egy lánnyal neten. Van esély rá hogy csak el akar csábítani hogy csak kivágják a vesémet a szervkereskedők? 18f

Figyelt kérdés
500km-re lakik. Az apja eléggé durván gazdag. 4 napja ismertem meg itt. Facebookon beszélgetünk. Nem fake profil, nagyon normális kedves aranyos csaj, de én mégis számba veszem az összes lehetőséget... Azért is merült fel bennem a gondolat mert le akar velem feküdni és eléggé rám van gerjedve. Meglepő hogy ilyen gyorsan ilyen érzelmeket táplál felém. Azt írja: "Álompasi" "Bárcsak egy ilyen emberrel kéne leélnem az életemet mint te" "Szeretlek" "olyan szerencsés vagyok" Mitévő legyek? Nyugodt szívvel találkozzak vele majd szombaton? 18F - 16L

2014. jún. 10. 17:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, mert messze van. Beszélgethetsz vele ha akarsz neten keresztül, de komoly valami ebből nem lesz szerintem. Ja és a felét se hidd el amit mond, kivéve ha bizonyítani is tudja. ;)
2014. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nagyon megszerettem ezt a lányt... Bájos kedves és elragadó személyiség... Nagyon szeretnék vele egy kapcsolatot... Lehet kicsit paranoiás vagyok...
2014. jún. 10. 17:02
 3/32 anonim ***** válasza:
neked elment az eszed utazol ezer kilométert azért hogy oda mész és nem fog ott senki várni értelmes dolog :D
2014. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Minden héten tudnék vele találkozni, mivel van a közelben egy lakásom.
2014. jún. 10. 17:03
 5/32 A kérdező kommentje:
De miért hazudna? Tetszem neki és ő is tetszik nekem, mondom nem fake facebook profil.
2014. jún. 10. 17:04
 6/32 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg jól nézek ki, adok magamra, lehet hogy csak rám van indulva. De ettől függetlenül lehetne vele egy kapcsolat.
2014. jún. 10. 17:05
 7/32 anonim ***** válasza:
58%
Keress közelebbit. Csak kábít a csaj, hidd el!
2014. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ha megoldható, max hazaköltözöl.
2014. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj fel magánnyomozókat..ez durva öcsém..,vagy csak tul sok a horrrfilm..no es érettségi?:)
2014. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Érjem be azzal hogy minimum 150-200km sugarú körben találhatom meg életem párját? Ez valami vicc? Érjem be a helyiekkel? Komolyan a távolság korlátozzon? Nekem is van pénzem és van Pesten lakásom, onnan már annyira nem vészes a táv. Éppen azért tartok mert van pénzem, pl meglátja rajtam az órát,telefonom,ruháim,stb... De elvileg nekik még nálam is több van,tehát nem tudom. Fura a sztori, de szimpatikus és hitelesnek tűnt a lány nekem...
2014. jún. 10. 17:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!