Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok/lépnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok/lépnétek ha ilyen lányt ismernétek meg?

Figyelt kérdés

Adott egy húsz köröli csaj, szimpátia megvan, úgy hiszem sinen vagyok csak félek tőle.


Hülyén hangzik, de nem akarom érzelmileg bele lovalni magam olyan kapcsolatba ami lehet életképtelen.


Ennem a lánynak volt egy nagyobb korkülönbséges pasija(értsd marha sok), meg egy sex "barátsága". De az egész lány olyan "kora-öreg", intellektuális alkat, de a gyakorlati életben meg marha tapasztalatlan. Olyan hobbija, olyan életet él mint aki nyugdíjas... facebookon is kitesz valamit 40-60 közti korosztály lálkolja.


Nem tudom mit gondoljak, számomra érdekes, mert hajt a kíváncsiság, mert még ilyennel nem találkoztam. De kicsit meg "tumacs" kategória..


Ti mit tennétek?



2014. jún. 10. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha felkeltette az érdeklődésed, és az is érdekel, hogy mit mondd, és úgy érzed több időt akarsz vele tölteni, akkor próbáljátok meg.. Mit veszíthettek? Max szakítotok, ha nem működik és elfelejtitek egymást. Ha meg igen, a végén még kiderül, hogy ő az igazi.
2014. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!