Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pirate100 kérdése:

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
30-as pasi vagyok, több éve együtt élünk a barátnőmmel. Én imádom ha egy nő néha sminkel, szexi fehérneműt vesz fel néha meglepiként (pl combfixszel), és párszor kimondottan csinos ruhát vesz fel, nem mindig hétköznapit. Kértem is ezt tőle korábban már és vettem is neki dolgokat, ékszereket is, de egyszerűen sosem látom úgy. Már belefáradtam. De ezek a dolgok nagyon hiányoznak. Ő egy molett lány, és azt mondta majd ha olyan alakja lesz akkor pl felvesz majd combixet.Én idén életmódot váltottam, lefogytam, és rendszeresen sportolok, normális alakom lett, még kozmetikusnál is voltam, amire azt mondta hogy többször fogok menni mint ő. Tehát a jövőben esélyem sincs hogy elmenjen szerintem.Nem tudom mit tegyek,belefáradtam.Néhány nő ismerősömmel beszéltem erről,de nem helyeselték a viselkedését.Ráadásul a szex sem épp a legjobb... Ti mit tennétek?
2014. jún. 10. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

1. elfogadod így:)

2.vagy bukta :S

2014. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megszoksz vagy megszöksz.
2014. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,én is azt hiszem ez a két választási lehetőség marad.... sajnos.
2014. jún. 12. 17:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!