Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem találkozni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem találkozni, mert tanulnia kell az lekoptatás?

Figyelt kérdés

Nem járunk, de elég jóba vagyunk. osztálytársak voltunk és most érettségizünk és mind a ketten szenvedünk a szóbelire való tanulással. Gondoltam összefuthatnánk egymással, fel is hoztam de elméletileg ő kivételesen tanul és ezért nem találkoztunk ma du.


utána bocsánatot kért, meg írta h majd bepótoljuk meg minden, de most befejezte a tanulást és fent van facebookon és beszélgetek is vele, de kicsit csalódott vagyok, h 6 órától még rengeteg időnk lett volna és hűvösödött is már kicsit...



#érettségi #lekoptatott
2014. jún. 10. 18:16
 1/10 Mr. Truth ***** válasza:

igen...

boldog vagy?

2014. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

egy hét múlva érettségi... nem bírsz ki egy hetet?

Utánapróbálkozz be!

2014. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaaaj most az egyszer kibirod ! Beszélgessetek tovább .
2014. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én a pasimat is hazaküldtem amikor érettségire tanultam.

Tök érthető, hogy nem akar találkozni ha egyszer végre nekiült tanulni.

2014. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Abba bele se gondoltál, hogy tiszta ideg az érettségi miatt? Engem a víz is kivert rendesen, enni is alig tudtam :D Ha vége az érettséginek, akkro kezdődik az élet nektek, akkor hívd el moziba vagy ahová csak akarod. Ha megint lekoptat, akkor hagyd a p*csába. 24/F
2014. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen számít lekoptatásnak .. Érettségi meg államvizsgák esetébe szerintem jogos hogy nem akar találkozni ..
2014. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az érettségi piti dolog az egyetemi vizsgákhoz képest. de én sem taliztam annó a barátommal érettségikor.
2014. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy utána nehezebben tudna újra koncentrálni, és tanulni. Anno tavaly, amikor érettségiztem, én sem éltem túl nagy társasági életet, mert tudtam, hogy a tanulás rovására menne. Az érettségi pedig bár nem olyan nehéz, mint később bármilyen más vizsga, azért mégiscsak fontos, hogy sikerül.


Ne agyalj ezen, készülj te is az érettségire, pihenj, tanulj, s majd ha vége lesz a szóbeiknek is meglátod, hogy alakul-e valami.

2014. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sidel válasza:

Szia!

Engem is hívott egy srác, akinek tudom, hogy tetszem, de én is elodáztam a dolgot az egyetemi vizsgaidőszak miatt. Nem feltétlen lekoptatás, ha most így érettségi előtt nem találkozik veled. Próbáld meg érettségi után. Ha akkor se találkozik veled, na azt már annak veheted.

2014. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hülye vélemény általában és most is, hogy ki kell bírni.


igen, le akar koptatni. és ha véletlen mégse így lenne, azt észreveszed egy hét múlva.

2014. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!