Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti így is szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti így is szívesen találkoznátok a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Kifakadt oldalt a szám. Két hétre megyek külföldre nyaralni, és majd hétvégén lenne alkalmunk találkozni előtte. Így nem tudom mit csináljak. Most undorító varas gennyes sz*r ott van a szám sarkán..

Gondolkoztam, hogy kitalálok valami kifogást, mert annyira szégyellem.. utálom ezt a tanácstalanságot, jobb ötletem nem volt...gondoltam kikérek pár véleményt.Találkozzak vele, de megcsókolni se tudna +kínosan érezném magam, vagy találjak kifogást és találkozzunk nyaralás után, vagy elmondjam, hogy miért nem akarok találkozni? 17/L



2014. jún. 10. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:

A barátnőm bármi történik vele, a barátnőm marad. Akármi van, szívesen találkozok vele.

Viszont ha hazudik (a kamukifogás is hazuság), azt utálom.

2014. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mondd el, hogy miért nem akarsz talizni:D addigra még gyógyul is :)
2014. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha nagyon szeret ìgy is imád. :) Plussz nem hazudtál, úgyhogy így még biztosabb benne, hogy te is szereted. :)
2014. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig találkozz vele. De ha mégsem, a minimum, hogy őszinte vagy hozzá. Ha szeret, nem fogja érdekelni, hogy kifakadt a szád. Ellenben, ha nem vagy őszinte hozzá, az nagy baj.


Na meg, azért, ha két hétig nem találkoztok, mégiscsak jó lenne látni előtte még, nem? Még ha nem is tud megcsókolni. Legalább beszélgettek egy kicsit, érzitek egymás közelségét, megölelgetitek egymást.

Meg szombatig még gyógyul is, úgyhogy addigra biztos nem lesz olyan csúnya, mint most.


+ 1 tipp: ha már kifakadt, és tisztul kend be mézzel. A méz fertőtlenít is, illetve segíti a sebgyógyulást.

2014. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mond meg hogy kifakadt a szád és elég kellemetlen érzés ez neked, de ha nagyon szeretné akkor találkozzatok hisz nem véletlen vagytok pár :) max nem csókolhat meg a szádon! de attól még ugyanúgy szeret!
2014. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 ismét:

ja és a kérdésre válaszolva: igen nekem ez nem lenne akadály, sőt ha őszintén elmondaná amit leírtam fentebb annak sokkal jobban örülnék mert tudom hogy szeret és a legjobb formáját akarja nyújtani :) viszont én annyira szeretem hogy nekem mind1 milyen formában van akkor is a kedvesem :) ha ilyen miatt megkérne hogy ne találkozzak vele az nem esne jól :S de elfogadnám ha ő ezt szeretné! de azt nem szeretném ha egy ilyen kis dolog miatt hazudna!

21F

2014. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon jó fejek vagytok, ment a zöld pacsi ;D

Azt hittem leszóltok, szerencsére nem :)

2014. jún. 10. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván elmondod, és ha szeret, azt mondja, hogy természetesen ez nem gond. Nem tudom mióta vagytok együtt, de 1-2 hónap után már ilyen apró hiúsági kérdésnek eszedbe se szabadna jutnia, ha bensőséges a kapcsolat és nem csak külsőségeken alapszik.
2014. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!