Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el azt, hogy legalább barátok legyünk, ha már nem lehet köztünk semmi?

Figyelt kérdés

Az van,hogy én megcsaltam a barátomat. Szakított velem,jogosan. De én nagyon imádom,még mindig ő a mindenem már 2 hónapja szenvedek mindennap.


(((Mielött valaki azzal jön,hogy nem szerettem,mert megcsaltam az hanyagoljon mert nem tudja a sztorit! És nem vagyok ri.banc mert 18 éves létemre csak 2 fiúval voltam,vele meg akivel megcsaltam és az sem azért volt,mert bejött a másik srác) )))


Szóval azt akarom,elérni,hogy legalább néha-néha találkozzunk vagy valami. Nagyon rosszba váltunk el nagyon utál engem,és azóta mással van ami nagyon fáj. De nagyon szeretem őt,és nekem az is teljessé tenné a napjaim ha legalább mindennap 10 percet beszélgetnénk vagy valami. De nem merek ráírni,mert niztos elutasítana. Nem bírom nélküle.

Kérlek segítsetek!


2014. jún. 10. 20:18
 1/6 Intoxcation ***** válasza:
69%
Ezen nem lehet segíteni, elkúrtad az egészet. Ilyenkor már nagyon aranyos, meg cuki, ahogy tudtok sírni, de azért azt is meg kellett élnie a srácnak, és totálisan megérteném, ha többet rád se nézne, te pedig totálisan megérdemelnéd!
2014. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondtam,hogy nem tudod mi volt. Ő is csalt engem,én meg egy buliba úgy éreztem,hogy ki kell adnom magamból..de nem tudtam a szemébe nézni és elmondtam neki. Szóval kussolhatsz.
2014. jún. 10. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért az szomorú, hogy még csak 18 éves vagy, de már nincsen semmi önbecsülésed, és szarrá alázod magadat... Áruld már el kiscsillag, mit szeretsz egy olyan fiún, aki megcsalt téged? :)
2014. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd el neki,hogy tisztában vagy vele,hogy megbántottad és nem lehet köztetek semmi,de attól még fontos neked és örülnél,ha néha-néha beszélgetnétek... Valószínűleg nemet mond,de szerintem se sírj egy olyan ember után,aki szintén megcsalt. Nem éri meg. Majd idővel elfelejted.
2014. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha ő is megcsalt, akkor mi alapján ő a dühös, nem fordítva? Mit vársz így ettől a dologtól? 19L
2014. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nemtudom elfelejteni..megcsalt,de utána kibékültünk és én ennek ellenére is nagyon szeretem.Tényleg csak annyit akarok,hogy jóba legyünk aztán majd esetleg valami KÉSŐBB..
2014. jún. 11. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!