Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselnétek, ha a párotoknak rendszeresen (hetente 1x) sütne sütit egy másik lány? Vagy ha férfiaktól kérdezem, akkor másik srác?!

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, ki minek fogná fel, hogyan reagálna, mit gondolna. Természetesen az sem marad ki a sztoriból, hogy néha a párotok is süt neki, és viszi arra a helyre, ahol találkoznak. (arra a helyre, ahol találkoznak: értsd úgy, hogy nem külön találkát beszélnek meg, csak pl ugyanabba az egyesületbe járnak és edzéseken találkoznak)


Köszönöm az értelmes válaszokat. Szép estét!



2014. jún. 10. 20:30
1 2
 1/12 Intoxcation ***** válasza:
Hogyha ismerném a srácot (mondjuk egy jó barátom lenne) akkor semmi akadályát nem látnám, hiszen egy barát csak azért barát, hogy megbízhass benne. De ha egy ismeretlen, máris kíváncsiskodóbb lennék. De mint tudjuk, egyszer minden kiderül. Én azt mondom, próbáld meg megismerni a harmadikat (leveled írásából hirtelen nem esik le, hogy fiú vagy lány vagy-e), majd ha az jön le róla, hogy jófej, akkor aggodalomra semmi ok.
2014. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Èrtelmesen azt mondom hogy : Baromság
2014. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez így kevés információ, mert lehet, hogy jó haverok, meg minden, aztán ez egy jó kis program, ami a párkapcsolatban lévő másik fél számára teljesen elfogadható, sőt még örül is annak, hogy nem egy féltékeny típus, és nem feltételezget hülyeségeket feleslegesen.

A másik eshetőség pedig, hogy a lánynak tetszik a barátod, de ilyen szituban ezt soha nem fogja neki elmondani, majd pedig elfelejti és egyszer csak nevet ezen. Hirtelen fellángolás, de szerintem az előző.


Nem reagálnék sehogy, max megismerkednék a másik lánnyal, barátkoznék vele, vagy megkérdezném a barátomat, hogy ez milyen hepp, mert nem értem, kicsit zavaros a sztori.

2014. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lány vagyok amúgy, és ez a csaj, a párom állítása szerint bele van zúgva... Így mit gondoltok?

18/L

2014. jún. 10. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Igy már komolyabb a dolog ! ..nem tettszene egyáltalán .
2014. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, nem örülnék neki. Nem szép dolog választás elé állítani, de én meg mondanám neki, hogy van én vagy az a csaj a kettő együtt nem megy.

Ha csak talonban tartja azért ha több is van köztük azért.

2014. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te tudsz sütni?Mert ha nem akkor itt csere lesz :D
2014. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
velünk ugyan ez volt. Egy házban lakott legjobb barátnőm és a pasim. (panel,tízemeletes) folyton sütiket vittek egymásnak.. egy ideig nem is tudtam róla. akkor tudtam meg, mikor barátnőm mondta, hogy sütött sütit de nem maradt.. átvitte barátomnak, a többit megették. nem is féltékenykedtem, azt hittem nincs okom aggodalomra.. legjobb barátnőm 6 éve. aha.. mikor aztán kapuztam barátomhoz, mert mégsem mentem edzire és közel lakott, akkor így vette fel kaput: " pont időben kincsem, *nevem* elment már edzésre" utána megmondták, az volt a magyarázat, hogy a sütik a hibásak, ők nem tudták hogy ez lesz.. hát érdekes szitu volt, de már csak nevetek rajta. ilyen bénán lebukni.. :DD ezzel nem azt akarom sugallni, hogy kapj hiszti- és féltékenységi rohamot, csak szimplán figyelj oda.. nehogy lóvá tegyenek. :D ülj le komolyan barátoddal, hogy kicsit szurja a szemed és féltékeny is vagy a lányra.. félsz hogy elveszíted meg hasonlók. ez a legtisztább :)
2014. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megennem a sutit, ha finom. Ha nagyon elvakult megkernem h susson hust is, vegyen gyumolcsot, ilyenek.
2014. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2014. jún. 14. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!