Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy szerepe van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy szerepe van egy kapcsolat kialakulásában, annak hogy van e érettségije valakinek?

Figyelt kérdés
ismerkedtem egy csajjal, aztán amióta szóba jött, hogy én bizony nem végeztem el gimnáziumot-> nincs érettségim azóta tökre másabb. mert mikor mondtam neki, akkor is nagy téma lett ez, és elcsodálkozott rajta.. tényleg ennyire fontos mostanába ez? rendes munkahelyem van, lényegesen többet keresek, mint akármelyik érettségivel multi cégnél robotoló haverom/Volt o.társam.vagy ha valaki szakmát tanult, az gáz, és az érettségis p*csök a menők?
2014. jún. 10. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Rendes munkához általában diploma kell.
2014. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van szakmád? Mert ha nincs, akkor gyorsan szerezz egyet, amíg nem kell fizetni érte.

De amúgy az érettségi egy rakás hülyeség.

Én is most csinálom, de kell a szarnak az egész.

Semmit nem ér, semmire nem mész vele.

Okosabb sem leszel tőle, csak pár buta embernél az érettségi azt jelenti, hogy okos vagy, mert tudsz pár évszámot, meg xy dolgot, amit bárki képes bemagolni.

Bár ebben az elcseszett világban mit vár az ember? A legtöbb hülye azt hiszi, hogy ha valakinek van lexikális tudása, az okos és intelligens...:D

2014. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

rendes munkához diploma kell?

mi neked a rendes munka? egy sz*os számítógép előtt ülni, és nézni ki a fejedből? igazábol nem is szeretnék ilyen 'munkát' mert FÉRFI vagyok, és nem tudnék egy napot se üldögélni igy.nekem az jön be, ha teszek, veszek , csinálok valamit..


2. igen van szakmám, és mint irtam melózok és jól keresek vele.de azt nem mondtam a csajnak, hogy figyu nincs érettségim ,de viszont jobban keresek mint a szüleid ketten együtt az érettségijükkel..

2014. jún. 10. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy felszínes nő volt. Jobban jártál nélküle, hidd el. :)
2014. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdeztem, mert kis szerencsével be lehet kerülni olyan gyári cuccba, ahol elég jól tudsz keresni, csak hosszútávon arra nem lehet alapozni, azaz egy szakma feltétlenül szükséges.

Egyébként az ilyen dumákat, mint az első írt, ne vedd magadra. A legtöbben, akik diplomával rendelkeznek, nagyon fel tudják az orrukat emelni, a semmire. Jó, lexikálisan lesz tudásuk, de intelligensek nem lesznek - ugye ezt írtam is.

A diplomás "jó munkás, értékes emberek" meghalnának, ha nem lennének olyanok, akik a sokkal fontosabb munkákat csinálnák. Ugye egy munkás ember dolga sokkal többet ér, mint egy mérnöké, pl. : D

2014. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik leányzónak feltétel az ilyesmi, hogy végzettség, kereset stb... az mehet is egyúttal a búsba.

Még emlékszem szegény nagyapám (RIP) szavaira:

Kisfiam ha valamelyik lány lúzernek nevez a "papírjaid" miatt azonnal fordíts neki hátat!

Az életedet te magad rendezed. Olyan vagy, amilyen. És még a jövőben elvégzendő céljaid is (ha esetleg vannak) az CSAK RÁD kell, hogy tartozzon senki másra.

Hülyeségnek tartom ha egy kapcsolatban ez gátat szab.

Akinek meg nem tetszik azzal nem érdemes együtt maradni.

2014. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
51%
Sziasztok! Elég érdekesnek találom ezt a kérdést, és bevallom ezen elgondolkoztam már én is. Talán azért van nagy szerepe annak hogy valaki érettségizik vagy nem, mert manapság "még a hülye is le tudja tenni kettesre" alapelv érvényes (semmiképp sem rád értettem kedves kérdező)és az egy lány számára negatívum, ha a fiúnak még ez a kompetenciája sincs meg. Az igaz, hogy ettől nem lesz okosabb senki, de a papír maga egy beugró különböző képzésekhez. (FSZ, fősuli/egyetem)És manapság nagyban minősíti az adott embert a papír. Személy szerint még én sem rajonganék egy olyan fiúért, akinek még az érettségije sincs meg (fősulis lány vagyok)sőt még az olyan fiú sem jön be akinek van érettségije, de csak úgy lóg a semmibe (nincs se szakmája, se fősuli, se munka....valami csak legyen a három közül :) )szóval szerintem értékelendő, ha te szakmába kezdtél bele, és ha látni rajtad, hogy vannak céljaid, elveid, rendesen dolgozol, akkor az imponáló, de mint leírtam, sajnos szinte mindenkit megítélnek az alapján hogy van-e érettségije, vagy nincs. (Mai felfogásban érettségi=alapműveltség)
2014. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

elég, ha szakmád van. de olyan "férfit" nem tűrnék meg magam mellett, aki a saját bizonytalanságai miatt engem basztat, a végzettségemet vagy a szellemi munkát.

az értelmes beszélgetés fontos, az érettségin csak csodálkoznék, hogy nincs. problémának nem probléma.

2014. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem bizonytalanság számomra, mert megvan hozzá az eszem, akármikor elkezdhetném és elvégezhetném esti iskolában, de mivel a mostani munkám mellett nem nagyon tudnék foglalkozni vele, így nem is érdekel a dolog.


és utolsó előtti, amit leírtál az elég kimerítő válasz volt, örülök hogy ilyen embereknek is felkeltette a figyelmét a kérdés. köszönöm a válaszokat

2014. jún. 11. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!