Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet hogy annyi pár van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy annyi pár van ahol a srác 20on a lány tizenéves, mikor nekem 22 évesen egy csomó 17 éves csaj, mondta hogy túl idős vagyok és nem akar 20on éves fiúkkal járni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 18:50
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
+ ezért írtam rá válaszul, hogy inkább az a csaj értelmes aki neki mond nemet... többször nem magyarázom el
2014. jún. 11. 19:40
 22/31 anonim ***** válasza:
59%
Hát mondom, hogy félreértés volt, de a reakciódat látva, annyira azért még sem volt az. De nem a korod miatt kaptál kosarat, hanem mert egy ügyefogyott, dinka egyén vagy. :o
2014. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Szívesen hallod már megérte kiírni a kérdést, nagyokat derülök az orbitális baromságaidon :DDD nem baj, akkor legyen az agycsökevényed továbbra is abban a hitben hogy félreértés volt, :DDD
2014. jún. 11. 19:44
 24/31 anonim ***** válasza:
44%
Kérdezd meg facebookon, lehet, hogy ott jobb válaszokat kapsz. De ne felejts el ott is pszichózisba esni és ordenáré módon káromkodni, a maximum siker érdekében :P
2014. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

:DDD egyre jobb...


am trollokat így lehet csak kezelni, továbbá "Te idióta ritka hülye vagy!" ezt sem én írtam ki elsőként

2014. jún. 11. 19:54
 26/31 anonim ***** válasza:
Hát nem is én! De tényleg, ha nem vagy megelégedve a válaszokkal itt, miért nem próbálkozol másutt?
2014. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Mert finoman el akartak hajtani.Más a mentalitàsuk mint a tiéd.Ha olyan lenne azt mondták volna hogy húzz a tetves pitsàba te kretén.:)
2014. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
50% nem hallottad még? amilyen a fogadj isten olyan lesz az adjon isten...
2014. jún. 14. 15:36
 29/31 anonim ***** válasza:
Sajnállak, nagyon ostoba vagy.
2015. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Lerázó duma volt, kb. semmi igazsággal. Tapasztalatom szerint igenis a nálunk idősebb srácokért vagyunk oda, ill. velük jövünk össze. Ne kérdezd miért, így vagyunk programozva. :) 17/L

(Ne káromkodj, csak ront az esélyeiden ;) )

2015. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!