Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki elsőnek csókolózik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki elsőnek csókolózik az legtöbbször szerelemből van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
sajnos nem
2014. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
érdekből legtöbbször!
2014. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem szerelemből volt, de ez egyénfüggő. manapság a csóknak sokszor köze sincs a szerelemhez.

19/L

2014. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez komoly?
2014. jún. 11. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen :(

Szomorú de komoly. Az emberek többsége nem szerelemből csókolózik először. Mondjuk nekem szerelemből volt. :)

2014. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem lekaptak. Leállítottam volna a fiút, de 14 évesen úgy gondoltam, hogy öreg vagyok, így engedtem neki. Mégegyszer nem tenném.. :(
2014. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Legalábbis nekem el telt egy évtized az első csók után, mire a szerelemből is csókolóztam.
2014. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekemse szerelmeből volt az első, ezért gondoltam hogy aki most majdnem megócskolt se szerelemből akarta de nem is tette meg szóval nem is szeret..
2014. jún. 11. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem szerelemből volt. Másképp szóba sem jöhetett volna :)
2014. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!